Bogdan Gawliczek nowym prezesem PK. Mucha odwołany

6
Zmieniły się ceny biletów w komunikacji miejskiej. Prezydent podpisał zarządzenie

Władze miasta pożegnały się dziś z dotychczasowym prezesem PK, Stanisławem Muchą, który pełnił tę funkcję od 17 listopada 2016 roku. Nowym szefem miejskiej spółki mianowano Bogdana Gawliczka, właściciela firmy z sektora transportowego. Zmian dokonano także w składzie Rady Nadzorczej PK.

Informację te potwierdził w oficjalnym komunikacie raciborski magistrat. – 21 stycznia nastąpiły zmiany w Radzie Nadzorczej Przedsiębiorstwa Komunalnego. Na członków Rady Nadzorczej powołani zostali Krzysztof Burek oraz Natalia Lewandowska – Fac – podaje rzeczni prasowy Urzędu Miasta w Raciborzu, Leszek Iwulski.

- reklama -

Nowy prezes PK ma 47 lat. Jest absolwentem Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie, gdzie ukończył studia na kierunku robotyka.

/fot. archiwum portalu, tekst: wk/

- reklama -

6 KOMENTARZE

  1. Wszystko pięknie ładnie alę czy Pan Prezydent nie widzi tu konfliktu interesów? Właściciel firmy przewozowej wciąż aktywnej na naszym rynku ma reformowac publiczny transport? Przecież to dotychczasowy konkurent jak nie PK to w jakiej części PKS. Moim zdaniem nie wygląda to dobrze, no chyba że firma Travel Bus zostanie zamknięta a nie przepisania np. na żonę.

  2. Gawliczek Brzezie, Konieczny Brzezie, Fiolka Brzezie, Burek Brzezie. Brzezie górą. Ciekawe jakby oceniła taki ruch dzisiejsza rządząca większość gdyby to poprzednicy tak postąpili.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here