Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śl. zwycięzcą kategorii w Radlińskich Betlejkach

0
Radlińskie Betlejki ZST Wodzisław
Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych nie zwalniają tempa. Po ostatnim sukcesie w konkursie „Pojedynek na słowa” młodzież zdobyła kolejne podium w kategorii Grup Starszych. Drugim laureatem w tej kategorii był Specjalny Zespół Szkolno – Przedszkolny „Szkoła Życia”.

16 stycznia drużyna z ZST została laureatem regionalnego przeglądu przedstawień bożonarodzeniowych „Radlińskie Betlejki”. Grupa w składzie Oliwia Bodanko, Wiktoria Gonsior, Paulina Kałuża, Szymon Jęczmionka, Rafał Małysa, Bartosz Nitsche, Piotr Skatulla zdobyła pierwsze miejsce. Młodzież wystąpiła podczas gali nagrodzonych 20 stycznia w radlińskim Miejskim Ośrodku Kultury. Opiekunami artystycznymi przedsięwzięcia byli Ilona Bazan oraz Paweł Kontny.

- reklama -
Radlińskie Betlejki wyniki
Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim

W kategorii przedszkolnej I miejsce zdobyło Przedszkole Publiczne nr 3 w Radlinie, II miejsce Przedszkole nr 1 w Świerklanach, III miejsce Przedszkole w Brzeźnicy, wyróżniono także Przedszkole w Syryni.

W kategorii szkół podstawowych I miejsce zajęła SP w Zebrzydowicach, II miejsce SP nr 1 w Pawłowicach, III miejsce SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 34 w Rybniku, dwa wyróżnienia przyznano SP nr 1 w Radlinie oraz SP nr 1 w Świerklanach.

/fot. ZST Wodzisław Śląski oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here