Krzysztof Borkowski nie jest już dyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu

8

Prezydent Dariusz Polowy odwołał dotychczasowego szefa OSiR-u. Krzysztof Borkowski był dyrektorem od 1 marca 2016 roku. Jego następca, jak wynika z oficjalnego komunikatu raciborskiego ratusza, ma zostać wyłoniony w konkursie.

Magistrat wyjaśnia, że „zmiana na stanowisku dyrektora OSiR’u jest naturalną konsekwencją chęci dokonania ulepszeń w naszym mieście”. Rezultatem ma być optymalizacja wykorzystania zasobów miejskich.

- reklama -

Jak wynika z naszych informacji, byłemu już dyrektorowi zaproponowano pozostanie w OSiR. – Jest dobrym pracownikiem, który pracuje w OSiR od ponad 8 lat. Funkcję dyrektora pełni już od prawie lat 3. Dodam, że nie chcemy definitywnie kończyć współpracy z panem Borkowskim – przekonuje prezydent Dariusz Polowy i dodaje: – Otrzymał on propozycję pozostania w OSiR i świadczenie pracy w obszarach, w których jest najlepszy. Decyzja leży teraz po stronie pana Borkowskiego. Uważam, że potrzebne jest świeże spojrzenie na zasoby miejskie i dołożenie wszelkich starań żeby pchnąć OSiR na inny, wyższy poziom.

/fot. UM Racibórz, tekst: oprac. wk/

- reklama -

8 KOMENTARZE

  1. Szkoda, to był właściwy człowiek na właściwym miejscu. Oby do kolejnych wyborów! Przeżyliśmy komunę, przeżyjemy PIS. Ciekawe co jeszcze zepsują?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here