XII Gala Raciborskiego Sportu [ZDJĘCIA]

0
Gala Raciborskiego Sportu
Gala Raciborskiego Sportu

Po raz dwunasty nagrodzono najlepszych sportowców i trenerów oraz wyróżniających się działaczy sportowych z powiatu raciborskiego.

Raciborskie środowisko sportowe świętowało po raz dwunasty – w czwartek odbyła się Gala Sportu. Podczas uroczystości wręczono Raciborskie Championy i specjalne wyróżnienia. Za wybitne osiągnięcia sportowe w 2018 roku swoje nagrody sportowcom, trenerom oraz osobom działającym na rzecz środowiska przyznali również prezydent Raciborza Dariusz Polowy i starosta raciborski Grzegorz Swoboda. Galę uświetnił zespół Pompa Band.

- reklama -

Nagrodzeni w poszczególnych kategoriach:

Medaliści Mistrzostw Świata, Europy, Mistrzowie Polski Seniorów: Tomasz Wawrzyńczyk – zapasy, Patryk Grzegorzewicz – lekkoatletyka, Patryk Ogonowski – ju jitsu, Mateusz Szewczuk – zapasy, Nikola Chluba – zapasy, Kamil Tarnawski – ju jitsu, Denis Plakhtyr – ju jitsu, Łukasz Janeczek – ju jitsu.

Trener roku: Piotr Szczeponiok – zapasy.

Sport Dzieci i Młodzieży – Sport Szkolny: Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu, Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 Mechanik w Raciborzu.

Sport Dzieci i Młodzieży – Sport Klubowy: MKZ Unia Racibórz – zapasy, MKS-SMS Victoria Racibórz – pływanie, lekkoatletyka, LKS Dąb Brzeźnica – zapasy, UKS Start Pietrowice Wielkie – piłka ręczna, KS Unia Racibórz – piłka nożna.

Ekstraliga szachowa: Klub Szachowy Silesia Racibórz.

Olimpiady Specjalne: Klub Olimpiad Specjalnych Animusz Racibórz: Krystian Popiela – badminton, Dariusz Fortalski – badminton, Bartłomiej Książkiewicz – bowling, Sabina Sławik – tenis stołowy, Mateusz Rolnik – lekkoatletyka, Rafał Neuman – lekkoatletyka, Waldemar Mrowiec – lekkoatletyka.

Sport Amatorski: Klaudia Nagler-Skroban – fistball, Grzegorz Gurecki – runmaggedon, Emilia Stajner – crossfit masters +35.

Masters: Zbigniew Nowak – zapasy.

Mecenas Sportu: Ryszard Hahn.

Jubileusze: LKS 1908 Nędza i LKS Cyprzanów.

Nagrody finansowe Starosty Raciborskiego za osiągnięte wyniki sportowe w 2018 roku: Mateusz Szewczuk – MKZ Unia Racibórz, Nikol Chluba – LKS Dąb Brzeźnica, Sebastian Jezierzański – LKS Dąb Brzeźnica, Mateusz Kampik – LKS Dąb Brzeźnica, Rafał Bugdol – MKS-SMS Victoria, Beata Maruszczyk – MKS-SMS Victoria, Krzysztof Tokarski – MKS-SMS Victoria, Agnieszka Król – MKZ Unia Racibórz, Arkadiusz Gucik – MKZ Unia Racibórz, Dawid Ersetic – MKZ Unia Racibórz, Mateusz Wolny – MKZ Unia Racibórz, Grzegorz Wanke – MKZ Unia Racibórz, Agata Tatar – LKS Dąb Brzeźnica, Weronika Szewczyk – MKZ Unia Racibórz, Patryk Ołenczyk – LKS Dąb Brzeźnica, Patrycja Sperka – MKZ Unia Racibórz, Agata Walerzak – MKZ Unia Racibórz, Remigiusz Waśkowski – LKS Dąb Brzeźnica, Szymon Dziuba – MKS-SMS Victoria Racibórz, Natala Duksa – MKZ Unia Racibórz, Julia Ziembicka – MKS-SMS Victoria, Patryk Grzegorzewicz – MKS-SMS Victoria, Filip Petrończak – MKZ Unia Racibórz, Jakub Majdański – MKZ Unia Racibórz, Rafał Żyła – MKS-SMS Victoria, Patryk Gołuchowski – LKS Dąb Brzeźnica, Gracjan Głogiewicz – MKZ Unia Racibórz, Patryk Ogonowski – MKS Sparta Kuźnia Raciborska, Kamil Tarnawski – KS Łamator Racibórz, Denis Plakhtyr – KS Łamator Racibórz, Łukasz Janeczko – KS Łamator Racibórz, Kamil Nowak – KS Łamator Racibórz.

Nagrody rzeczowe Starosty Raciborskiego za osiągnięte wyniki sportowe w 2018 roku: Tomasz Wawrzyńczyk – MKZ Unia Racibórz, Krzysztof Prasek – MKZ Unia Racibórz, Dawid Bubak – MKS-SMS Victoria, Kamil Czarnecki – MKZ Unia Racibórz, Magdalena Modrzejewska – MKS-SMS Victoria, Mateusz Zając – MKS-SMS Victoria, Julia Bura – MKS-SMS Victoria, Katarzyna Zarembik – MKS-SMS Victoria, Anna Karczmarczyk – MKS-SMS Victoria, Julia Basińska – MKZ Unia Racibórz, Kamil Zakrzewski – MKZ Unia Racibórz, Piotr Stolarczyk – MKZ Unia Racibórz, Karol Staniewicz – MKZ Unia Racibórz, Jarosław Lesik – MKS-SMS Victoria, Jakub Wituszyński – MKS-SMS Victoria, Miłosz Mencel – MKS-SMS Victoria, Andrea Ratajczak – MKZ Unia Racibórz, Kajetan Jakubowski – MKZ Unia Racibórz, Kamila Kasprów – LKS Dąb Brzeźnica, Julia Michniewicz – LKS Dąb Brzeźnica, Wojciech Iwanowski – MKZ Unia Racibórz, Kamil Legan – KS Łamator Racibórz, Krzysztof Mucha – KS Łamator Racibórz, Ewa Szymin – MKS Sparta Kuźnia Raciborska, Ignacy Kosmala – KS Łamator Racibórz.

Nagrody finansowe Starosty Raciborskiego dla trenerów i innych osób fizycznych działających na rzecz rozwoju sportu za sukcesy sportowe odniesione w 2018 roku: Piotr Żurawik – MKZ Unia Racibórz, Piotr Morka – MKS-SMS Victoria, Piotr Krużołek – MKS-SMS Victoria, Krzysztof Ołenczyn – LKS Dąb Brzeźnica, Paweł Drzeżdżon – LKS Dąb Brzeźnica, Michał Grzeszczuk – LKS Dąb Brzeźnica, Maciej Kriwieniok – MKS Sparta Kuźnia Raciborska, Tomasz Jabłonka – KS Łamator Racibórz, Hubert Skornia – LKS Dąb Brzeźnica, Sławomir Szwed – MKS-SMS Victoria, Ludmiła Nowacka – MKS-SMS Victoria, Janusz Gałązka – LKS Dąb Brzeźnica.

Nagrody Prezydenta Miasta Racibórz dla najlepszych zawodników za osiągnięcia sportowe w roku 2018: Kamil Legan – KS Łamator, Ignacy Kosmala – KS Łamator, Krzysztof Mucha – KS Łamator, Łukasz Janeczek – KS Łamator, Kamil Tarnawski – KS Łamator, Denys Plakhtyr – KS Łamator, Kamil Nowak – KS Łamator, Wojciech Nowak – Berserkers Team Racibórz, Agata Walerzak – MKZ Unia Racibórz, Natalia Duksa – MKZ Unia Racibórz, Gracjan Głogiewicz – MKZ Unia Racibórz, Filip Petrończak – MKZ Unia Racibórz, Andrea Ratajczak – MKZ Unia Racibórz, Miłosz Kuźnia – MKZ Unia Racibórz, Agnieszka Król – MKZ Unia Racibórz, Krzysztof Prasek – MKZ Unia Racibórz, Julia Łukasiak – MKZ Unia Racibórz, Jakub Otulak – MKZ Unia Racibórz, Piotr Stolarczyk – MKZ Unia Racibórz, Julia Basińska – MKZ Unia Racibórz, Paula Kozłow – MKZ Unia Racibórz, Karol Staniewicz – MKZ Unia Racibórz, Mateusz Szewczuk – MKZ Unia Racibórz, Weronika Szewczyk – MKZ Unia Racibórz, Jakub Majdański – MKZ Unia Racibórz, Mateusz Iwanowski – MKZ Unia Racibórz, Kamil Czarnecki – MKZ Unia Racibórz, Dawid Mkrtchyan – MKZ Unia Racibórz, Arkadiusz Gucik – MKZ Unia Racibórz, Kamil Zakrzewski – MKZ Unia Racibórz, Kajetan Jakubowski – MKZ Unia Racibórz, Wojciech Iwanowski – MKZ Unia Racibórz, Tomasz Wawrzyńczyk – MKZ Unia Racibórz, Nils Heiduczek – MKZ Unia Racibórz, Piotr Gołąbek – MKZ Unia Racibórz, Grzegorz Wanke – MKZ Unia Racibórz, Dawid Ersetic – MKZ Unia Racibórz, Patrycja Sperka – MKZ Unia Racibórz, Beata Maruszczyk – MKS-SMS Victoria, Miłosz Mencel – MKS-SMS Victoria, Jakub Wituszyński – MKS-SMS Victoria, Mateusz Zając – MKS-SMS Victoria, Anna Karczmarzyk – MKS-SMS Victoria, Katarzyna Zarembik – MKS-SMS Victoria, Julia Bura – MKS-SMS Victoria, Dawid Bubak – MKS-SMS Victoria, Magdalena Modrzejewska – MKS-SMS Victoria, Jarosław Lesik – MKS-SMS Victoria, Rafał Żyła – MKS-SMS Victoria, Julia Ziembicka – MKS-SMS Victoria, Patryk Grzegorzewicz – MKS-SMS Victoria, Szymon Dziuba – MKS-SMS Victoria, Sebastian Jezierzański – LKS Dąb Brzeźnica, Mateusz Kampik – LKS Dąb Brzeźnica, Patryk Ołenczyn – LKS Dąb Brzeźnica, Patryk Gołuchowski – LKS Dąb Brzeźnica, Remigiusz Waśkowski – LKS Dąb Brzeźnica, Nikol Chluba – LKS Dąb Brzeźnica, Agata Tatar – LKS Dąb Brzeźnica, Julia Michniewicz – LKS Dąb Brzeźnica, Kamila Kasprów – LKS Dąb Brzeźnica, Monika Brzostek – siatkówka plażowa.

Nagrody finansowe Prezydenta dla trenerów i innych osób fizycznych działających na rzecz rozwoju sportu za sukcesy sportowe odniesione w 2018 roku: Rafał Bałys – MKS-SMS Victoria, Joanna Skalik – MKS SMS Victoria, Piotr Szczeponiok – MKZ Unia Racibórz, Mateusz Wanke – MKZ Unia Racibórz, Ryszard Wolny – MKZ Unia Racibórz, Michał Musioł – KS Łamator Racibórz, Zdzisława Karczewicz – MKZ Unia Racibórz, Grzegorz Frankowski – MKZ Unia Racibórz, Katarzyna Marców – MKS-SMS Victoria, Beata Szyjka – MKS SMS Victoria.

Katarzyna Przypadło

- reklama -

Ogłoszenia PLUSYdlaBIZNESUWięcej ogłoszeń branżowych >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here