
W rywalizacji udział wzięło sześć drużyn: AP Gol Racibórz, LKS Tworków I, LKS Tworków II, Buk Rudy I, Buk Rudy II i Naprzód Borucin.
W ramach akcji Zima w Mieście Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu wraz z AP Gol zorganizowali w piątkowe popołudnie turniej piłki nożnej dla dzieci. W Arenie Rafako w rywalizacji udział wzięło sześć drużyn: AP Gol Racibórz, LKS Tworków I, LKS Tworków II, Buk Rudy I, Buk Rudy II i Naprzód Borucin. W tym dniu najważniejsza była dobra zabawa, dlatego też po 15 spotkaniach (każdy z każdym) wszystkie drużyny zajęły ex aequo I miejsce.
Oprócz wyróżnień zespołowych trenerzy wręczyli pamiątkowe statuetki swoim najlepszym zawodnikom:
AP Gol – Michalak Józef
LKS Tworków I – Szymon Psota
LKS Tworków II – Oliwer Śniechota
Buk Rudy I – Wojtek Stroczyński
Buk Rudy II – Błażej Skorupa
Naprzód Borucin – Oskar Hofrichter
fot. OSiR
oprac. /kp/
Środowisko, jakość życia, ekologia





![Klub Ojca rozpoczął 2026 rok kreatywnymi zajęciami [ZDJĘCIA] Klub Ojca rozpoczął 2026 rok kreatywnymi zajęciami](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/klub-ojca.jpg)
![Zespół Pieśni i Tańca ŚLĄSK z koncertem w Brzeziu [ZDJĘCIA] [WIDEO]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/Zespol_SLASK_DSC01419.jpg)
![Duet Kowalewska & Kuder prezentuje nowy singiel „Twist” [WIDEO] Kowalewska & Kuder](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/2-twist-kowalewska-kuder.jpg)




![Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przeglad-koled.jpg)

![Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu [ZDJĘCIA] Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przedszkole-nr-10.jpg)
![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)







