Wygraj wejściówkę dla dwóch osób na występ Kabaretu Młodych Panów w Raciborzu – WYNIKI

Kabaret Mlodych Panow

Jedna osoba ma szansę wygrać wejściówkę dla dwóch osób na występ Kabaretu Młodych Panów w Raciborskim Centrum Kultury 4 kwietnia (czwartek) o godz. 20:30.

Wyniki konkursu

- reklama -

Wejściówkę na Kabaret Młodych Panów wygrała Adriana Sobeczko.

Nowy program „To jest chore!”

Program „To jest chore” dotyka wszystkiego, co mieści się w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Program jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności. Jak mawiał Zygmunt Freud „nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani” i ten program w pełni to potwierdza.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których w nim nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają za szybko i zostaje zdrowy niedosyt. Występ na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem, nie koncentrując się wyłącznie ani na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują rzeczywistość we właściwych proporcjach.

Kabaret Młodych Panów wystąpi w Raciborskim Centrum Kultury przy ul. Chopina 21. Wejściówka dotyczy występu 4 kwietnia (czwartek) o godz. 20:30.

Konkurs

Aby wygrać podwójną wejściówkę na występ Kabaretu Młodych Panów należy odpowiedzieć na pytanie:
W którym roku odbyła się premiera pierwszego programu Kabaretu Młodych Panów?

Poprawne odpowiedzi należy przesłać do poniedziałku (25.03.2019 do godz. 23:59) na adres [email protected], w tytule należy podać „Konkurs – Kabaret Młodych Panów” oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Prosimy również o podanie w mailu numeru telefonu. Dzięki temu będziemy mogli szybciej skontaktować się ze zwycięzcami. Rozwiązanie konkursu  26 marca do godziny 16:00. Informacja o wygranej zostanie podana drogą mailową.

Wejściówkę dla dwóch osób na występ Kabaretu Młodych Panów w Raciborskim Centrum Kultury 4 kwietnia 2019 roku wygra osoba, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi.

Regulamin konkursu

Wygrywa osoba, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu zostanie poinformowany o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. 

Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

/c/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here