Kolejne inwestycje kolejowe na odcinku Racibórz – Chałupki. Wyłoniono wykonawcę robót

W drodze przetargu wyłoniono wykonawcę przebudowy sieci trakcyjnej.

Trakcja PRKiI złożyła najkorzystniejszą ofertę w przetargu na przebudowę sieci trakcyjnej na odcinku Racibórz – Chałupki oraz przepustu w km 49,872 linii kolejowej 151. Wartość zamówienia wynosi prawie 35 mln zł – czytamy na branżowej stronie silesiainfotransport.pl

PKP Polskie Linie Kolejowe wybrały wykonawcę, który złożył najkorzystniejszą ofertę w przetargu dotyczącego wykonania przebudowy sieci trakcyjnej wraz z robotami towarzyszącymi na odcinku Racibórz – Chałupki oraz przepustu w km 49,872 linii kolejowej 151 w ramach projektu inwestycyjnego pn.:„Prace na linii kolejowej E-59 na odcinku Kędzierzyn Koźle – Chałupki (granica państwa)”.

- reklama -

W przetargu swoje oferty złożyło aż 6 podmiotów z czego dwie zostały odrzucone z przyczyn formalnych, a dwie kolejne przewyższały kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia. Spośród ofert spełniających warunki zamówienia, najkorzystniejsza okazała się ta od spółki Trakcja PRKiI z Warszawy, która za swoje usługi zaoferowała 34 868 286,00 zł brutto, zaś zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia kwotę 36 374 621,49 zł brutto. Trakcja PRKiI na wykonanie wszystkich określonych prac na odcinku Racibórz – Chałupki będzie miała czas do końca listopada br.

publ.: EmZet

#silesiainfotransport.pl

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here