Raciborski Klub Tenisowy z III miejscem w programie TESCO

raciborski klub sportowy tesco program (2)
Raciborski Klub Tenisowy zajął III miejsce, zdobywając grant w wysokości 1 000 złotych.

TESCO przekazało łącznie 1 125 00 zł na realizację 375 inicjatyw społecznych w Polsce. Raciborski Klub Tenisowy otrzymał 1 000 złotych. 

Program grantowy „Decydujesz, pomagamy” ma za zadanie wesprzeć lokalne organizacje pozarządowe oraz społeczników i grupy nieformalne w realizacji projektów na rzecz lokalnej społeczności. W tym celu Polska została podzielona na 125 mikroregionów. W każdym z nich – decyzją klientów Tesco – został przyznany jeden grant na realizację lokalnej inicjatywy.

- reklama -

Klub Tenisowy jest organizatorem Raciborskich Rodzinnych Pikników Sportowych. Projekt ma na celu propagowanie wzrostu aktywności ruchowej wśród rodzin. Ciekawy i aktywny sposób spędzania wolnego czasu ma za zadanie zadbanie o zdrowie wśród mieszkańców oraz zintegrowanie rodzin. Projekt promuje tenis jako sport o wspaniałych walorach zdrowotnych i społecznych, który można uprawiać przez całe życie. W czasie pikników na całe rodziny czekają m.in.: zabawy tenisowe, wyścigi rowerowe oraz tory przeszkód.

raciborski klub sportowy tesco program (1)

Raciborski Klub Tenisowy zajął III miejsce, uzyskując 6 123 głosów. Tym samym klub otrzymał grant w wysoki 1 000 zł, który zostanie przeznaczony na realizację lokalnej inicjatywy społecznej.

raciborski klub sportowy tesco program (3)

/kc/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here