Mirosław Ruszkiewicz, dyrektor raciborskiego PUP z ministerialną nagrodą

0
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej nadał Mirosławowi Ruszkiewiczowi odznakę honorową PRIMUS IN AGENDO

22 maja br. w Katowicach wręczone zostały nagrody i odznaki honorowe Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dla urzędów pracy. Wśród nagrodzonych nie zabrakło raciborskiego urzędu pracy. Odznakę Primus in Agendo otrzymał dyrektor Mirosław Ruszkiewicz. Dziś w starostwie starosta Grzegorz Swoboda i wicestarosta Marek Kurpis złożyli na jego ręce podziękowania i gratulacje.

Podczas uroczystości najbardziej zasłużonym urzędom pracy zostały wręczone nagrody
i wyróżnienia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz odznaczenia Primus in Agendo. W trakcie wydarzenia wręczono również nagrody specjalne oraz wyróżnienia dla powiatowych urzędów pracy, które uzyskały najlepsze wskaźniki efektywności w działaniach na rzecz poprawy zatrudnienia w Polsce.

- reklama -

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej nadał Mirosławowi Ruszkiewiczowi odznakę honorową PRIMUS IN AGENDO. Odznaka stanowi wyraz uznania za rzetelną pracę na rzecz promocji zatrudnienia oraz kreowanie wysokich standardów usług na rynku pracy w 100-lecie istnienia publicznych służb zatrudnienia. Jest przyznawana za aktywną i pełną zaangażowania postawę, realizację wartościowych inicjatyw i projektów, a także innowacyjne działania.

Przypomnijmy. W 2019 roku przypada 100-lecie publicznych służb zatrudnienia, które po odzyskaniu przez Polskę niepodległości zaczęły organizować się na mocy „Dekretu o organizacji państwowych urzędów pośrednictwa pracy i opieki nad wychodźcami” z 27 stycznia 1919 r., wydanego przez Marszałka Józefa Piłsudskiego. Z tej okazji MRPIPS podjęło decyzję o uroczystych obchodach jubileuszu.

#powiatraciborski

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here