Jastrzębianie zatrzymani za posiadanie narkotyków

1
Narkotyki w Jastrzębiu
Za popełnione przestępstwo grożą 3 lata więzienia.

 Zatrzymanym przedstawiony zostanie zarzut posiadania substancji zabronionych.

Podczas służby 17 lipca po godz. 16.00 stróże prawa z wydziału kryminalnego wykonywali czynności dotyczące przeszukaniem mieszkania na ulicy Wielkopolskiej. W mieszkaniu tym zastali mężczyznę w wieku 26 lat, który był poszukiwany. Dodatkowo zatrzymano jastrzębiankę w wieku 29 lat i mężczyznę z Żor w wieku 24 lat, którzy posiadali środki zabronione w postaci KATYNON (0,66 grama), MDMA (0,58 grama), PENTEDRON (0,90 grama). Wszystkie osoby zostały zatrzymane.

- reklama -

Policjanci zespołu wywiadowczego około godziny 23.20 na ulicy Wielkopolskiej w rejonie garaży zauważyli mężczyznę, który zachowywał się nerwowo. Na polecenie mundurowych mężczyzna dobrowolnie wydał narkotyk, który posiadał przy sobie KATYNON (0,61 grama). W związku z posiadaniem środków zabronionych mężczyzna został zatrzymany.

Stróże prawa zabezpieczyli narkotyki, a zatrzymane osoby doprowadzili do policyjnego aresztu. Zatrzymanym przedstawiony zostanie zarzut posiadania substancji zabronionych. Za popełnione przestępstwo grożą 3 lata więzienia.

/KMP Jastrzębie Zdrój publ. c/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. „Na polecenie mundurowych mężczyzna dobrowolnie wydał narkotyk, który posiadał przy sobie KATYNON (0,61 grama).” – google translator bardziej sensowne zdania tworzy.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here