Michał Woś o dotacji na SOR: Skutecznie pracuję dla naszego miasta

0
Michał Woś SOR Racibórz
Michał Woś fot. archiwum portalu

Temat dotacji na raciborski SOR poruszyła Gazeta Wyborcza. Artykuł skomentował Michał Woś, pisząc, że nadal pozostaje rzecznikiem interesu mieszkańców Ziemi Raciborskiej.

„Szpital Rejonowy w Raciborzu zwrócił się o unijną dotację na budowę Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Wniosek odrzucono, bo był byle jak napisany. Zgodnie z przepisami drugi raz nie można ubiegać się o unijne pieniądze na ten sam projekt. A jednak raciborskiemu szpitalowi się udało.” – pisze GW.

- reklama -

Michał Woś skomentował materiał za pośrednictwem Facebooka:

„Skutecznie pracuję dla naszego miasta (Racibórz) i powiatu, zawsze z poszanowaniem prawa. Życzę każdemu okręgowi zaangażowanych reprezentantów – to co obiecałem wyborcom realizuję.

Nawet skrajnie lewicowa Gazeta Wyborcza to dostrzega, chociaż próbuje insynuować jakiekolwiek niestandardowe działania. Szkoda, że raciborscy politycy u władzy ostatnich 30 lat zmarnowali tyle szans dla naszego miasta. Czy lepiej byłoby Raciborzanom jeździć na SOR do Rybnika? Tego chyba nawet współpracująca z PO Gazeta Wyborcza nie życzyłaby naszym mieszkańcom.

Dalej zamierzam być rzecznikiem interesu mieszkańców Ziemi Raciborskiej w Warszawie, czy Katowicach. Włodarze naszych gmin o tym wiedzą.”

/źródło: GW publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here