„W pogoni za miłością”. Sierpniowy prezent dla czytelników raciborskiej biblioteki

0

Liczba e-booków na platformie Ibuk Libra, z których mogą korzystać bezpłatnie czytelnicy biblioteki, to ponad 1900 tytułów.

W sierpniu Ibuk Libra prezentuje książkę Sabine Heinrich „W pogoni za miłością”. Książkę można wypożyczyć dzięki bezpłatnemu dostępowi do platformy książek elektronicznych, bez wychodzenia z domu, o każdej porze dnia i nocy. Konieczny jest jedynie dostęp do Internetu i indywidualny kod PIN, który można otrzymać w każdym oddziale i filii raciborskiej biblioteki. Liczba e-booków na platformie Ibuk Libra, z których mogą korzystać bezpłatnie czytelnicy biblioteki, liczy ponad 1900 tytułów. Szczegółowe informacje w poszczególnych oddziałach i filiach biblioteki.

- reklama -

W wieczór sylwestrowy Ewa dowiaduje się nieoczekiwanie, że jej ukochana babcia zamierza odejść od dziadka – po sześćdziesięciu latach małżeństwa. Szok! Ona sama od sześciu lat jest w szczęśliwym związku z nauczycielem matematyki. A może nie do końca czuje się spełniona? Mają piękne mieszkanie, dużo podróżują i oboje kochają swoją pracę. Ewa chce mieć dziecko, Johannes nie. Nie rozmawiają o tym, ponieważ decyzja w tej sprawie właściwie już zapadła. I wtedy Ewa spotyka w klubie zabójczo przystojnego Tobiasza. Nagle wszystko się zmienia, sprawy nabierają tempa. Kiedy dzwoni do niej babcia i żali się na trudną do zniesienia sytuację w domu, obie postanawiają jednomyślnie: „Raz kozie śmierć! Pryskamy!”. Na południe, nad morze. Rozpoczyna się ekscytująca podróż na Elbę.

Błyskotliwa powieść, której bohaterki – dwie kobiety – znajdują się na życiowym zakręcie, a zarazem historia o słonecznych Włoszech w styczniu. Wszystko opowiedziane lekko, dowcipnie, okraszone szczyptą melancholii.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here