„English Business” w Rybniku. Zapisz się na kurs już dziś

Kurs angielskiego
Podczas szkolenia zostaną poruszone takie zagadnienia jak networking, praca w grupie, obsługa klienta, pieniądze i inwestycje, negocjacje, rozwiązywanie problemów i wiele innych. Fot. pixabay

Networking, pieniądze i inwestycje czy negocjacje to tylko niektóre z tematów kursu językowego „Business English”.

Kurs „Business English” jest propozycją Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, która pozwoli na weryfikację aktualnego poziomu znajomości języka angielskiego oraz uzupełnienie i rozwój kompetencji językowych słuchaczy. Kurs jest ponadto formą wsparcia przedsiębiorców i przedstawicieli biznesu, którzy chcą sprawnie posługiwać się językiem angielskim. Ideą kursu jest koncentracja na praktycznych umiejętnościach, które z łatwością będzie można nabyć poprzez kontakt z żywym językiem. Podczas zajęć słuchacze będą brali udział w ćwiczeniach bazujących na realnych sytuacjach biznesowych i aktualnych trendach.

- reklama -

W czasie kursu słuchacze będą doskonalić takie umiejętności jak business skills, communication skills, writing skills, business vocabulary czy grammar for business. Podczas szkolenia zostaną poruszone takie zagadnienia jak networking, praca w grupie, obsługa klienta, pieniądze i inwestycje, negocjacje, rozwiązywanie problemów i wiele innych.

Kurs angielskiego

Studia podyplomowe – ruszają w październiku

Studia English for Business, Law and Administration będą prowadzone w Rybniku na Wydziale Biznesu, Finansów i Administracji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Forma studiów, opracowana dzięki konsultacji z przedstawicielami biznesu, łączy kwestie ekonomii, biznesu i prawa. Doskonalenie praktycznych umiejętności, które przydadzą się w codziennym zarządzaniu firmą, jest podstawowym założeniem kierunku. Zajęcia z zakresu ekonomii pozwolą poznać aktualne trendy i wyzwania, jakie stają na drodze współczesnych przedsiębiorców. Studia zwrócą także uwagę na kwestię różnic międzykulturowych. Zajęcia będą prowadzone przez lingwistów, specjalistów z zakresu języka biznesu, prawa, ekonomistów, wykładowców akademickich oraz praktyków biznesu.

Dla kogo?

Uniwersytet Ekonomiczny kieruje swoją ofertę szczególnie do osób pracujących w dużych korporacjach i niewielkich firmach, które chcą rozwijać kontakty zagraniczne oraz własne kompetencje językowe. Studia obejmują 176 godzin lekcyjnych, będą trwały 2 semestry (22 zjazdy 8 – godzinne). Zajęcia będą prowadzone w trybie niestacjonarnym (soboty i niedziele) w Rybniku przy ul. Rudzkiej 13c. Planowany termin rozpoczęcia zajęć to październik 2019 roku.

Szczegóły na stronie UE w Katowicach: kurs języka angielskiego Business English w Rybniku

/UE Katowice publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj