Zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej w Raciborzu

Autobus komunikacji miejskiej w Raciborzu. SOR
Autobus komunikacji miejskiej w Raciborzu

W wyniku konsultacji powstał nowy projekt linii komunikacyjnych dla miasta Raciborza. Będą również nowe rodzaje biletów.

Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. opracowało projekt linii komunikacyjnych dla miasta Raciborza, który powstał po konsultacjach z mieszkańcami, radnymi i władzami miasta.

- reklama -

Zobacz wykaz linii i przystanków.

Opracowany rozkład jazdy godzinowy pojawi się z początkiem września tego roku. Będzie on wprowadzony w życie na przełomie września i października tego roku.

Ponadto wprowadzono do cennika bilety semestralne za okres IX-I oraz II-VI w cenie 150 zł ulgowy i 350 zł normalny. W ofercie pojawiły się również miesięczne bilety ulgowe dla młodzieży szkolnej dla Rudnika, Kornowaca, Pszowa i Wojnowic.

Zobacz cennik biletów na komunikację miejską w Raciborzu.

Zobacz też:
Uprawnienia do bezpłatnych i ulgowych przejazdów środkami komunikacji miejskiej.
Uprawnienia do bezpłatnych i ulgowych przejazdów środkami komunikacji miejskiej poza Raciborzem.

oprac. /kp/

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Przebieg lini 11sn powinien zostać Tak jak jest dotychczas to bardzo trafna lina widok /Sudoł można wszędzie dojechać z dzielnicy czy na Jeruzalem czy opawska czy Auchan.

  2. Dokładnie zgadzam się a nie jak planują dac linie 19 Markowice do Sudoł krążącą przez całe miasto .kapletny bezsens. Prędzej się piechotą zajdzie gdzieś w okolice elecklerg opawska niz dojedzie .

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here