65-letni kierowca powiedział policjantom, że jest pijany

0
Rybnik pijany kierowca
Kierującemu fordem zatrzymano prawo jazdy, a o jego losie zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 17.15 w Rybniku, na ulicy Księdza Konrada Szwedy. Mężczyzna, który uderzył w inny pojazd od razu przyznał policjantom, że spożywał alkohol i jest pijany

Dyżurny rybnickiej komendy otrzymał zgłoszenie od kobiety, która była świadkiem, jak kierowca forda uderzył w inny pojazd. Mieszkanka Rybnika natychmiast zareagowała i wezwała na miejsce kolizji Policję. Z kolei kierujący osobówką mężczyzna od razu przyznał, że spożywał alkohol i jest pijany. Jak się okazało, sprawca kolizji miał w organizmie 2 promile alkoholu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

- reklama -

2 promile alkoholu w organizmie miał 65-latek, który na ulicy Księdza Konrada Szwedy doprowadził do zdarzenia drogowego. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych dzięki świadkowi zdarzenia. Mieszkaniec Rybnika od razu przyznał, że pił alkohol i jest pijany. Kierującemu fordem zatrzymano prawo jazdy, a o jego losie zadecyduje sąd. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

/KMP Rybnik publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here