Podpalenie pod autostradą. Sprawdź, czy rozpoznajesz sprawców [WIDEO]

0
Zniszczenie mienia
Zarejestrowane osoby to prawdopodobnie sprawcy, którzy podpalili rurę spustową i odjechali.

Do podpalenia rury spustowej odwodnienia przy moście autostradowym doszło 2 sierpnia w Mszanie. Policjanci z Wodzisławia Śląskiego publikują zdjęcia i nagranie z monitoringu, na którym widać samochód marki bmw i wizerunek trzech osób podejrzanych o dokonanie tego przestępstwa.

Na prezentowanym nagraniu widać, że 2 sierpnia bieżącego roku pod most na Autostradzie A1 w Mszanie podjeżdża srebrny samochód marki bmw serii 3 z szyberdachem, czarnymi klamkami i charakterystycznymi pięcioramiennymi felgami. Po chwili z samochodu wysiada kobieta w czarnych włosach, która prowadziła samochód. Po upływie kilkunastu minut widać już wizerunek młodego mężczyzny w krótkich spodenkach i czerwonej koszulce oraz dwie kobiety ubrane na czarno. Zarejestrowane osoby to prawdopodobnie sprawcy, którzy podpalili rurę spustową i odjechali. Straty jakie poniosła GDDKiA w związku z tym zdarzeniem szacuje się na kwotę ponad 4 200 złotych.

- reklama -

Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości osób widocznych na nagraniu, może ktoś ich zna lub ma informacje w tej sprawie. Jeśli tak, prosimy o kontakt z wydziałem kryminalnym pod nr tel. 32 453 72 31 lub dyżurnym wodzisławskiej policji pod numerem telefonu 32 453 72 55. Zapewniamy anonimowość! – gwarantuje policja. Zobacz nagranie:

/KPP Wodzisław Śląski publ. c/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here