Uwagi do budżetu obywatelskiego? Magistrat zachęca do współpracy

Budżet obywatelski 2019
Budżet Obywatelski w Raciborzu Fot. KP

Uwagi do budżetu obywatelskiego mogą dotyczyć każdego etapu (czyli promocji, edukacji mieszkańców, zbierania projektów, weryfikacji, głosowania) i każdego dokumentu powiązanego z budżetem obywatelskim (regulaminu, formularzu zgłoszenia itp.).

– Budżet obywatelski ma już 5 lat. Raciborzanie biorąc udział w jego realizacji cały czas udowadniają, że mają ciekawe pomysły, na to jak zmienić rzeczywistość wokół siebie. My staramy się, aby formuła budżetu jak najbardziej odpowiadała potrzebom mieszkańców. Możemy coś jeszcze zmienić? Czekamy na uwagi – informuje Urząd Miasta Racibórz.

- reklama -

– Potraficie zawalczyć o swój projekt, wypromować go i zjednoczyć wokół niego swoich sąsiadów, tak by zebrać jak największą liczbę głosów poparcia podczas głosowania. Tak było podczas wszystkich dotychczasowych edycji tej inicjatywy. Zależy nam, aby budżet obywatelski był jak najlepiej przystosowany do Waszych potrzeb, do Waszych możliwości, żeby nadążał za Waszymi oczekiwaniami. Dlatego wciąż pracujemy nad niezbędnymi modyfikacjami, usprawnieniami. Nikt tak dobrze jak Wy nie wie, jak to zrobić i dlatego zachęcamy Was bardzo serdecznie do współpracy – czytamy na stronie magistratu.

Wydział Rozwoju Urzędu Miasta Racibórz zachęca wszystkich mieszkańców do zgłaszania wszelkich propozycji zmian, uwag, spostrzeżeń, wniosków i rekomendacji, które pomogą udoskonalić raciborską formułę budżetu obywatelskiego.

Uwagi, które można składać mogą dotyczyć każdego etapu (czyli promocji, edukacji mieszkańców, zbierania projektów, weryfikacji, głosowania) i każdego dokumentu powiązanego z budżetem obywatelskim (regulaminu, formularzu zgłoszenia itp.).

Swoje propozycje można zgłaszać w Wydziale Rozwoju Urzędu Miasta Racibórz osobiście (III piętro, pokój 321) lub mailowo [email protected]

Zobacz także: Budżet Obywatelski w Raciborzu: Wyniki głosowania [ZDJĘCIA]

/UM Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here