Racibórz: Kursowanie autobusów miejskich w dniu Wszystkich Świętych

Autobus komunikacji miejskiej w Raciborzu. SOR
Autobus komunikacji miejskiej w Raciborzu

W związku z dniem Wszystkich Świętych pojawią się dodatkowe linie autobusowe.

1 listopada, czyli w Dniu Wszystkich Świętych, autobusy komunikacji miejskiej w Raciborzu będą kursowały jak w dni świąteczne. Ponadto Przedsiębiorstwo Komunalne uruchomi dodatkowe linie:
– Nr J, relacji Opawska Parking Lidl – Plac Konstytucji 3 Maja – Cmentarz Jeruzalem – Opawska Parking Lidl początek kursowania godz. 8:00, zakończenie 20:05, częstotliwość kursowania co 15 minut,
– Nr A, według rozkładu jak w dni robocze, początek kursowania godz. 10:50, zakończenie 18:05, częstotliwość kursowania co godzinę,
– Nr B, według rozkładu jak w dni robocze, początek kursowania godz. 11:40, zakończenie 18:35, częstotliwość kursowania co godzinę.

- reklama -

W związku z wprowadzeniem na ul. Ocickiej ruchu jednokierunkowego autobusy linii Nr 11 i 13 w kierunku Ocic kursują tylko do przystanku Starowiejska Pętla.

31 października (czwartek) – komunikacja miejska kursuje jak w dni robocze. 2 listopada – “Zaduszki” (sobota) – komunikacja miejska kursuje jak w sobotę.

Do pobrania:
Harmonogram kursowania linii Nr J 1.11.2019 r.
Harmonogram kursowania linii Nr A 1.11.2019 r.
Harmonogram kursowania linii Nr B 1.11.2019 r.

oprac. /kp/

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Robią ludzi w jaja zwłaszcza ta linia 19 ludzie wsiadaja na starowiejskiej ocickiej myśląc że dojadą do dworca a tu dupa objezdza plac konstytucji i jedzie do Sudoł ludzie są oburzeni to dzisiejsze zdarzenie a linia 11 która stoji na stacji paliw jakby nie mogła dojechać do Sudoł pętla tylko kończy przy mieszku który bez muzgowiec ustala rozkład to nie niech sam z niego teraz korzysta z ludzi po prostu drwią.

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj