Racibórz na międzynarodowych targach turystycznych [ZDJĘCIA]

Racibórz i powiat raciborski na World Travel Show
Racibórz i powiat raciborski na World Travel Show

Miasto Racibórz prezentowało swoją ofertę turystyczną wspólnie z powiatem raciborskim na stoisku Śląskiej Organizacji Turystycznej i Subregionu Zachodniego.

Miasto Racibórz wspólnie z Powiatem Raciborskim promowało się turystycznie na stoisku regionalnym Województwa Śląskiego podczas IV edycji World Travel Show. Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych branży turystycznej w Polsce.

- reklama -

Tak o targach piszą ich organizatorzy: „Nasze targi to oferta najciekawszych destynacji turystycznych w kraju i na świecie, atrakcji kulinarnych i degustacji potraw, pokazów strojów narodowych, sztuk walki, tradycyjnych tańców oraz możliwość uczestnictwa w festiwalu podróżników, prelekcjach i spotkaniach z podróżnikami. Te wyjątkowe targi umożliwią błyskawiczną „podróż” dookoła świata w samym sercu Europy – w Ptak Warsaw Eexpo!”

Miasto Racibórz prezentowało swoją ofertę turystyczną wspólnie z powiatem na stoisku Śląskiej Organizacji Turystycznej i Subregionu Zachodniego. Tylko w tym roku Miasto obecne było także na Targach Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon, Targach na Styku Kultur w Łodzi i 25. Międzynarodowych Targach „Globalnie” w Katowicach.

fot. UM Racibórz
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here