Złote gody w gminie Krzyżanowice [ZDJĘCIA]

Złote gody w gminie Krzyżanowice
Złote gody w gminie Krzyżanowice

25 par zostało uhonorowanych medalami za długotrwałe pożycie małżeńskie nadawanymi przez prezydenta RP.

25 października w Urzędzie Gminy w Krzyżanowicach 25 par świętowało złote gody. Wójt gminy Grzegorz Utracki oraz zastępca kierownika USC Dorota Dwulecki życzyli jubilatom jeszcze wielu wspólnie przeżytych lat, zdrowia i pogody ducha w imieniu swoim oraz wszystkich mieszkańców gminy, gratulując małżonkom tak długiego i zgodnego pożycia. Jubilaci zostali uhonorowani medalami za długotrwałe pożycie małżeńskie nadawanymi przez prezydenta RP i dyplomami oraz obdarowani kwiatami i upominkami.

- reklama -

Po wzniesieniu symbolicznego toastu, gratulacjach i wspólnym obiedzie goście wysłuchali krótkiego koncertu w wykonaniu Patrycji Cwik – utalentowanej wokalnie uczennicy SP Bieńkowice. Następnie przy kawie i „kołoczu” wspominali początki swojej znajomości.

Złote Gody świętowało 25 par małżeńskich zamieszkałych na terenie gminy Krzyżanowice: Gerhard i Maria Glowik (Bieńkowice), Wiktor i Dorota Kubala (Bieńkowice), Wilhelm i Agnieszka Mikaszek (Bieńkowice), Jan i Krystyna Panek (Bieńkowice), Alojzy i Teresa Stuchły (Bolesław), Krystian i Dorota Danek (Chałupki), Helmut i Irena Kubis (Chałupki), Piotr i Małgorzata Lużyna, Ernest i Helena Okrent (Chałupki), Leon i Beatrica Bugla (Krzyżanowice), Edward i Krystyna Niedźwiecki (Krzyżanowice), Józef i Irena Holesz (Owsiszcze), Karol i Maria Wierczek (Roszków), Paweł i Urszula Bilik (Rudyszwałd), Werner i Zofia Płaczek (Rudyszwałd), Lotar i Elżbieta Kosubek (Rudyszwałd), Lothar i Dorota Wittek (Rudyszwałd), Maksymilian i Matylda Bedrunka (Tworków), Jan i Monika Dadał (Tworków), Herbert i Alina Kasza (Tworków), Manfred i Irena Kasza (Tworków), Józef i Małgorzata Konieczny (Tworków), Henryk i Maria Kuczera (Tworków), Manfred i Luiza Dudek (Zabełków), Bernard i Helena Stuchły (Zabełków).

fot. UG Krzyżanowice
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj