
Dzieci, które często goszczą w świetlicach GOK-u, tworzyły niepowtarzalne jeże, szukając inspiracji w palecie wielobarwnych liści.
Jesień zawitała na edukacyjne warsztaty z cyklu „Wirtualna podróż po świecie”. Tym razem dzieci, które często goszczą w świetlicach Gminnego Ośrodka Kultury w Kornowacu, tworzyły niepowtarzalne jeże, szukając inspiracji w palecie wielobarwnych liści. Piękna jesienna pora roku pobudziła dziecięcą wyobraźnię i pomogła stworzyć oryginalne prace plastyczne. Oprócz wielu zabaw ruchowych miały miejsce także jesienne plony, czyli wykopki, ale zamiast palącego się ogniska i pieczonych ziemniaków były złociste chrupiące frytki, przysmak większości dzieci.
- reklama -
fot. GOK Kornowac
oprac. /kp/
Środowisko, jakość życia, ekologia
- reklama -




![Superbohaterowie i emocje, czyli komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-biblioteka-szymon-teluk.jpg)
![Młodzi czytelnicy z Raciborza na spektaklu „Tuwim dla dzieci” [ZDJĘCIA] Młodzi czytelnicy z Raciborza na spektaklu „Tuwim dla dzieci”](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-biblioteka-raciborz.jpg)

![O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach [ZDJĘCIA] O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/Azja-Joanna-Lyko-Dominik.jpg)
![Trwa modernizacja minizoo w Arboretum Bramy Morawskiej [ZDJĘCIA] Trwa modernizacja minizoo w Arboretum Bramy Morawskiej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/minizoo-raciborz-arboretum-1.jpg)




![Seniorzy w centrum uwagi. Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] BIBLIOTEKA NIE oGRANICzA Karwina](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/BIBLIOTEKA-NIE-oGRANICzA-Karwina.jpg)





![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)






