Turniej z czeskimi partnerami w Zabełkowie [ZDJĘCIA]

Turniej odbył się w Zabełkowie
Turniej odbył się w Zabełkowie

Po cyklicznych turniejach minigolfa przyszedł czas na większy „kaliber” – gmina Krzyżanowice zorganizowała turniej w kręgle dla zaprzyjaźnionych gmin z Czech.

Gmina Krzyżanowice gościła przedstawicieli i władze samorządowe czeskich gmin partnerskich: Hať, Píšť oraz Šilheřovice, z którymi rozegrany został turniej w kręgle w kręgielni Retro w Zabełkowie. Urząd Gminy Krzyżanowice – gospodarza turnieju – reprezentowali przedstawiciele samorządu gminnego na czele z wójtem Grzegorzem Utrackim. Oprócz dobrej, sportowej zabawy turniej był kolejnym krokiem do podtrzymania bliskich kontaktów pomiędzy zaprzyjaźnionymi gminami.

- reklama -

Po cyklicznych turniejach mini golfa, przyszedł czas na większy „kaliber”. Nasza gmina zorganizowała turniej w kręgle dla zaprzyjaźnionych gmin z Czech, który odbył się w kręgielni „Retro” w Zabełkowie. Była to pierwsza edycja partnerskiego pojedynku w kręgle. Po przyjaznej rywalizacji turniej zakończył się zwycięstwem zespołu z gminy Píšť. Kolejno na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja z Šilheřovic, gmina Krzyżanowice zajęła skromne trzecie miejsce, zaś ostatnia pozycja przypadła gminie Hať.

Zanim zespoły zostały nagrodzone pucharami wraz z dyplomem i drobnym upominkiem, wójt gminy Krzyżanowice zaprosił na środek sołtysa Zabełkowa Mariana Studnica, gratulując mu pierwszego miejsca podium w plebiscycie „Mistrzowie Agro 2019” w kategorii najlepszy sołtys w powiecie raciborskim.

fot. UG Krzyżanowice
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj