Bungee fitness już w Raciborzu! Przyjdź i pofruń z nami

Be Fit Fitness Room

Be Fit Fitness Room nie jest zwykłym klubem, to miejsce, w którym liczy się atmosfera i komfort bycia sobą. Profesjonalny instruktor, gorąca zumba i pierwsze w mieście bungee fitness – nie może Cię tam zabraknąć.

Bungee fitness to nowa dyscyplina sportu, która bazuje na ćwiczeniach siłowych z wykorzystaniem lin do bungee. Sport wymaga odpowiednio przystosowanej sali, a liny przymocowane są do specjalnych haków, które wytrzymują niemal każde obciążenie, maksymalnie do 2 300 kg. Ćwiczenia z liną to nie lada wyzwanie, ale dzięki dostosowaniu poziomu trudności poradzi sobie z nimi każdy. Dzięki zaangażowaniu całego ciała podczas treningu spalamy kalorie i rzeźbimy ciało. Dodatkowo wzmacniamy kręgosłup i plecy. Takie ćwiczenia są idealne zarówno dla osób szczupłych, jak i tych mających nadwagę. Dyscyplina to nowość, ale już zyskała sympatię wielu kobiet. Jest alternatywą dla nudnej bieżni czy klasycznej siłowni. Dostarcza mnóstwo frajdy i radości. Teraz jest dostępna bliżej niż kiedykolwiek, w Raciborzu na Bosackiej!

- reklama -

Be Fit Fitness Room

Pod okiem Joanny Dudkiewicz, profesjonalnego instruktora z wieloma kursami i licencjami, kobiety mogą również brać udział w gorącej zumbie. To kompletny trening zawierający wszystkie elementy fitnessu, tańca i areobiku. Energiczna, latynoska muzyka i przyjazna atmosfera sprawiają, że każdy chętnie wraca na zajęcia. To nie tylko ćwiczenia, dzięki którym zrzucimy zbędne kilogramy, ale przede wszystkim dobrze spędzony czas, w którym każda kobieta czuje się dobrze. – Od kilku lat pragnęłam stworzyć klimatyczne miejsce, w którym kobiety będą miały swój fitnessowy azyl. Nie chciałam, by był to kolejny fitness klub czy siłownia… Raczej zależało mi na miejscu typowo kobiecym, gdzie właśnie kobiety będą mogły czuć się swobodnie, a przy tym zadbać o kondycję fizyczną – mówi Joanna Dudkiewicz.

Wielkie otwarcie sali Be Fit Fitness Room odbędzie się w tę sobotę, 16 listopada, o godz. 15:00 w Raciborzu na ul. Bosackiej 52D. Nie może Cię zabraknąć!

Be Fi

/artykuł sponsorowany/

- reklama -

2 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj