Marihuana, mefedron i ecstasy u 26-latka z Wodzisławia Śląskiego

Wodzisław Śląski narkotyki

Stróże prawa przejęli blisko 500 porcji marihuany, ponad 40 gramów mefedronu i 73 tabletki ecstasy. Zabezpieczono także inne substancje psychoaktywne, które zostaną przesłane do dalszych badań.

 

- reklama -

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że w Wodzisławiu na ulicy XXX-lecia w jednym z mieszkań może znajdować się znaczna ilość narkotyków. Do mieszkania, które miał wynajmować 26-latek, pojechali kryminalni. Nie zastali go. W obecności jego partnerki dokonali przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i zatrzymali 32-latkę do wyjaśnienia. Stróże prawa przejęli blisko 500 porcji marihuany, ponad 40 gramów mefedronu i 73 tabletki ecstasy. Zabezpieczono także inne substancje psychoaktywne, które zostaną przesłane do dalszych badań. Poszukiwany przez policję właściciel nielegalnego towaru następnego dnia sam zgłosił się na komendę i złożył wyjaśnienia.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu nawet 10-letni pobyt w więzieniu. Policjanci ustalają teraz, od kogo podejrzany kupował narkotyki i komu planował je sprzedać. Sprawa ma charakter rozwojowy.

/KPP Wodzisław Śląski publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj