Region: Przemalował skradziony rower, żeby nikt go nie poznał

0
Jastrzębie Zdrój kradzież

W ręce mundurowych wpadł 15-letni jastrzębianin, który wykorzystał fakt, że rower stał przy budynku wielorodzinnym niezabezpieczony i go ukradł. Aby rower nie został rozpoznany, został przemalowany farbą w sprayu na kolor szary.

Do czynności w sprawie kradzieży roweru włączył się dzielnicowy z rejonu, w którym doszło do przestępstwa. Opierając się na wiedzy i doświadczeniu, wraz z policjantką prowadzącą sprawę wytypowali złodzieja. Podejrzenia okazały się trafne i jastrzębianin szybko został namierzony, a skradziony rower odzyskany. Sprawcą kradzieży okazał się 15-latek.

- reklama -

Policjanci 10 listopada zostali powiadomieni o kradzieży roweru BMX w kolorze zielonym na osiedlu Tysiąclecia w Jastrzębiu-Zdroju. Informację przekazano dzielnicowemu, który codziennie pełni służbę w tym rejonie. Stróż prawa natychmiast włączył się w poszukiwania złodzieja. Zebrane informacje, intuicja i doskonała znajomość rejonu, umożliwiły dzielnicowemu oraz policjantce prowadzącej sprawę kradzieży wytypować złodziejaszka. Szybko okazało się, że podejrzenia są trafne. W ręce mundurowych wpadł 15-letni jastrzębianin. Złodziej wykorzystał fakt, że rower stał przy budynku wielorodzinnym niezabezpieczony i go ukradł. Aby rower nie został rozpoznany, został przemalowany farbą w sprayu na kolor szary. Właścicielka rozpoznała swój skradziony rower, przy użyciu zmywacza spray zszedł i było widać oryginalny kolor oraz naklejki. Teraz o losie 15-latka zdecyduje sąd rodzinny.

Jastrzębie Zdrój rower kradzież

 

 

 

 

 

 

 

 

/KMP Jastrzębie Zdój publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here