Rozpoznajesz ich? Policja szuka sprawców pobicia w Rybniku [ZDJĘCIA]

0
Pobicie w Rybniku
28 września 2019 roku w Rybniku przy ul. Raciborskiej 16 grupa 7-8 mężczyzn pobiła 3 osoby.

Policjanci z wydziału kryminalnego rybnickiej komendy ustalają tożsamość i poszukują mężczyzn podejrzewanych o pobicie. Do zdarzenia doszło 28 września 2019 roku w Rybniku przy ul. Raciborskiej 16.

Policjanci z wydziału kryminalnego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rybniku prowadzą postępowanie w sprawie pobicia. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości mężczyzn widocznych na opublikowanych zdjęciach.

- reklama -

Do zdarzenia doszło 28 września 2019 roku w Rybniku przy ul. Raciborskiej 16. Na terenie klatki schodowej grupa 7-8 mężczyzn pobiła 3 osoby. W wyniku zdarzenia jeden z pokrzywdzonych doznał obrażeń ciała, skutkujących naruszeniem czynności narządów jego ciała na okres powyżej siedmiu dni. Za zgodą rybnickiej prokuratury opublikowano zdjęcia z monitoringu, którego kamery zarejestrowały podejrzewanych mężczyzn.

Wszystkie osoby mogące pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzn oraz osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ustaleniu ich miejsca pobytu prosi się o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem Kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo pod adresem: [email protected] lub telefonicznie: (32) 4295387. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji pod numerem tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112. Policja gwarantuje anonimowość.

/KMP Rybnik oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here