Nowy Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Wodzisławiu Śląskim

0
Inspektor
Po przeprowadzeniu dwuetapowej procedury konkursowej WINB przedstawił staroście trzy kandydatury, spośród których Leszek Bizoń wybrał Mieczysława Widenkę.

Od 1 stycznia funkcję Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Wodzisławiu Śląskim będzie pełnić Mieczysław Widenka, który zastąpi na stanowisku przechodzącego na emeryturę Piotra Zamarskiego.

31 grudnia w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim odbyło się pożegnanie starego i powołanie nowego Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Dotychczasowy inspektor Piotr Zamarski, który pracowały na tym stanowisku od 1999 r. przechodzi na emeryturę.

- reklama -

Konkurs na nowego inspektora nadzoru budowlanego ogłosił Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Katowicach. Po przeprowadzeniu dwuetapowej procedury konkursowej WINB przedstawił staroście trzy kandydatury, spośród których Leszek Bizoń wybrał Mieczysława Widenkę. Starosta wręczył mu akt powołania z dniem 1 stycznia 2020 r. na stanowisko Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Wodzisławiu Śląskim.

Nowo powołany inspektor nadzoru urodził się w 1966 r. Żonaty, ma trójkę dzieci. Ukończył studia na Politechnice Śląskiej w Gliwicach na Wydziale Architektury. Od 1999 r. pracuje w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Wodzisławiu Śl., a od 2002 pełnił funkcję zastępcy inspektora.

/SP w Wodzisławiu Śląski oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here