
Trzy oczyszczacze powietrza z przeznaczeniem do wykorzystania w salach dydaktycznych otrzymało Przedszkole Publiczne nr 4.
Miasto Wodzisław Śląski w ramach realizacji kampanii edukacyjno–informacyjnej pn.”MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku, złap oddech” otrzymało od Województwa Śląskiego pomoc rzeczową w postaci trzech oczyszczaczy powietrza z przeznaczeniem do wykorzystania w salach dydaktycznych Przedszkola Publicznego nr 4 zakwalifikowanego do kampanii.
W województwie śląskim do udziału w kampanii pn.”MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech” zostało zgłoszonych ponad 460 placówek przedszkolnych, natomiast zakwalifikowanych do realizacji zadań kampanii zostało tylko 121 przedszkoli. – Miło nam poinformować, że wśród zakwalifikowanych znalazło się Przedszkole Publiczne nr 4 i otrzymało pomoc rzeczową w postaci trzech oczyszczaczy powietrza z przeznaczeniem do wykorzystania w salach dydaktycznych – ogłosił Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego.
Czytaj więcej: Oczyszczacze powietrza dla wodzisławskiego przedszkola





![Świąteczny kiermasz w ruinach zamku w Tworkowie [ZDJĘCIA] Świąteczny kiermasz w ruinach zamku w Tworkowie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/kiermasz-wielkanocny-tworkow-krzyzanowice.jpg)
![Klocki Lego połączyły pokolenia w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Klocki Lego połączyły pokolenia w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/klub-ojca.jpg)
![Ogólnopolski konkurs „Opowieści z Narnii” rozstrzygnięty w bibliotece [ZDJĘCIA] Ogólnopolski konkurs „Opowieści z Narnii” rozstrzygnięty w bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/konkurs-plastyczny-opowiesci-z-narnii-biblioteka.jpg)



![Dlaczego warto mówić „nie”? Spotkanie z Anitą Kiderys w bibliotece [ZDJĘCIA] Dlaczego warto mówić „nie”? Spotkanie z Anitą Kiderys w bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/anita-kiderys-10.jpg)
![Polsko-czeskie spotkanie bibliotekarzy w Raciborzu [ZDJĘCIA] Polsko-czeskie spotkanie bibliotekarzy w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/biblioteka-nie-ogranicza.jpg)
![Uczniowie z Roth poznają Racibórz i polskie tradycje wielkanocne [ZDJĘCIA] Uczniowie z Roth poznają Racibórz i polskie tradycje wielkanocne](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Gymnasium-Roth.jpg)
![Światowy Dzień Wody w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Światowy Dzień Wody w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/dzien-wody-biblioteka.jpg)
![Raciborska bohemistyka świętuje 20-lecie działalności [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/bohemistyka-filologia-czeska-ans-raciborz.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)








