Seniorka z Kuźni Raciborskiej straciła kilka tysięcy złotych

0
Policja
Policja. Fot. KPP Racibórz

Policjanci z Kuźni Raciborskiej zatrzymali w Zabrzu 27-letnią kobietę związaną z przestępstwem. Podejrzanej grozi nawet 5 lat więzienia.

Policjanci z Kuźni Raciborskiej zatrzymali kobietę, która okradła seniorkę. 27-latka po wejściu do mieszkania na ul. Krasickiego wykorzystała nieuwagę starszej kobiety i skradła jej kilka tysięcy złotych. Podejrzana usłyszała już zarzut kradzieży, za co grozi jej nawet 5 lat więzienia.

- reklama -

Stróże prawa natychmiast po przyjęciu informacji o przestępstwie z 20 stycznia podjęli szereg działań mających na celu ustalenie i zatrzymanie związanej z nim osoby. Pierwsze ustalenia śledczych z Komisariatu Policji w Kuźni Raciborskiej mówiły, że sprawcą kradzieży prawdopodobnie jest kobieta spoza powiatu raciborskiego. Dzięki zaangażowaniu kierownictwa komisariatu i współpracy z dzielnicowym z Zabrza asp. Andrzejem Cieślą, w wyniku wspólnych działań ustalono dane i miejsce pobytu podejrzanej osoby. Przełom nastąpił 3 marca, kiedy to policjanci z Kuźni Raciborskiej zatrzymali w Zabrzu przy ul. Buchenwaldczyków 27-letnią kobietę związaną z przestępstwem. Podejrzana usłyszała już zarzut kradzieży, za co grozi jej nawet 5 lat więzienia.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here