Dzień Kobiet z książką w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]

Dzień Kobiet z książką w raciborskiej bibliotece
Dzień Kobiet z książką w raciborskiej bibliotece

Spotkanie w bibliotece przy ul. Żorskiej było okazją, żeby w miłej i swobodnej atmosferze, przy filiżance kawy porozmawiać o literaturze i nie tylko.

O jakim prezencie na Dzień Kobiet marzy każda czytelniczka? Oczywiście o porcji nowości książkowych i „babskich” okołoliterackich rozmowach przy małej czarnej. Biblioteka przy ul. Żorskiej, jak co roku, zaprosiła czytelniczki do wspólnego świętowania Dnia Kobiet.

- reklama -

Spotkanie było okazją, żeby w miłej i swobodnej atmosferze, przy filiżance kawy porozmawiać o literaturze i nie tylko. Panie chętnie skorzystały z bogatej oferty nowości książkowych przygotowanych specjalnie na tę okazję, wśród których królowały najbardziej lubiane przez czytelniczki powieści obyczajowe i kryminały.

Filia przy ul. Żorskiej słynie także z comiesięcznych spotkań pod nazwą „Zrobione w domu, pokazane w bibliotece”, dlatego niektóre z miłośniczek robótek ręcznych przyniosły na Dzień Kobiet swoje prace, chętnie dzieląc się z innymi pasją i doświadczeniem. Zainteresowanych tematem organizatorzy zapraszają 26 marca o godz. 16:00 na kolejne spotkanie klubu.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here