Szósty pacjent z koronawirusem w raciborskim szpitalu

0
Szpital w Raciborzu

Liczba zakażonych w województwie śląskim wzrosła do 26. W raciborskim szpitalu hospitalizowany jest szósty pacjent z potwierdzeniem zakażenia koronawirusem.

W szpitalu w Raciborzu nadal przebywają zakażeni koronawirusem mieszkańcy Rybnika. Liczba pacjentów wczoraj wzrosła do sześciu. W szpitalu hospitalizowany jest, jak podaje Radio 90, mieszkaniec powiatu głubczyckiego w sile wieku.

- reklama -

Łącznie na Śląsku mamy dziś (18.03, godz. 9:30) 26 zakażonych koronawirusem. W Polsce liczba potwierdzonych przypadków wzrosła do 246. Pięć osób zmarło. – Mamy 8 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 4 osób z woj. warmińsko-mazurskiego, 2 z woj. śląskiego i po 1 osobie z woj. podkarpackiego i świętokrzyskiego – poinformowało dziś rano Ministerstwo Zdrowia.

Poddani kwarantannie zostali prezydenci Raciborza, a także starosta raciborski oraz inni uczestnicy spotkania z ministrem Michałem Wosiem, po tym jak potwierdzono u niego zakażenie koronawirusem. Włodarze Raciborza czekają na wyniki badań. Sam Michał Woś przyznał, że czuje się gorzej, ale nadal pozostaje w domu.

/oprac. c/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here