Czołowe zderzenie w Rybniku. Sprawca uciekł z miejsca wypadku

0

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 38-latek podczas wyprzedzania zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z mazdą, którą kierowała 33-latka. Mężczyzna uciekł pieszo z miejsca zdarzenia. Szybko jednak został zatrzymany.

Do wypadku doszło wczoraj 24 marca około godziny 20.00 na ulicy Raciborskiej. Jak wstępnie ustalili policjanci z wydziału ruchu drogowego rybnickiej komendy, kierujący volkswagenem, 38-letni mieszkaniec powiatu gliwickiego, jechał w kierunku Rybnika. Podczas wyprzedzania zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z mazdą, którą kierowała 33-letnia mieszkanka powiatu raciborskiego. Mężczyzna uciekł pieszo z miejsca wypadku. Został zatrzymany przez stróżów prawa na ulicy Brzozowej.

- reklama -

38-latek odmówił badania alkomatem, w związku z czym pobrano mu krew. Wyniki badań pokażą, czy w chwili zdarzenia był trzeźwy. Poszkodowana kobieta w stanie ciężkim trafiła do szpitala. Dokładne okoliczności wypadku zostaną wyjaśnione w prowadzonym przez rybnickich mundurowych postępowaniu przygotowawczym.

/KMP Rybnik oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here