Rybniczanka nie uszanowała godzin dla seniorów. Skończyło się mandatem

4
Policja
Fot. KMP Rybnik

Dzisiaj, około godziny 11.00, 40-letnia kobieta chciała wejść na zakupy do jednego ze sklepów w Rybniku. Musieli interweniować policjanci. Finalnie kobieta została ukarana mandatem karnym.

Do zdarzenia doszło dzisiaj, przed godziną 11.00 w Rybniku przy ulicy Raciborskiej. Dyżurny rybnickiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kobiety, która chciała zrobić zakupy w jednym z marketów. Na miejsce natychmiast udali się policjanci. – Kobieta awanturowała się i była agresywna. Ponadto próbowała zabrać dowód osobisty policjantom i uciec z parkingu. W efekcie 40-latka została obezwładniona i ukarana mandatem karnym. Przypominamy, że w godzinach 10.00–12.00 zgodnie z nowymi obostrzeniami sklepy otwarte są tylko dla seniorów od 65 roku życia – informuje policja.

- reklama -

Wszyscy ci, którzy nie stosują się do przepisów obowiązujących w związku z epidemią, muszą liczyć się z konsekwencjami prawnymi swoich zachowań. Policja kolejny raz apeluje o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń. W obecnej sytuacji, hasło #zostanwdomu ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa nas wszystkich.

/KMP Rybnik oprac. c/

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. A dlaczego seniorzy chodzą po sklepach w innych godzinach ? Może im tez mandat się przyda do uświadomienia , że narażają siebie jak i innych … !! Oni mogą robić zakupy w każdej godzinie ?? Jak maja siedzieć na dupje to niech siedzą a nie nagle dostali energi i nogi ich noe bolą od stania w kolejkach w inny godzinach … paranoja . Starzy ludzie a głupi jak dzieci

  2. Niestety, tak ustawili nam prawo, że starzy zawsze górą. My młodsi teraz będziemy chodzić nocą na zakupy :/ Ale nie zdziwi mnie, gdy starcy też pójdą, bo spać nie mogą :/

  3. Mam duży szacunek do osob starszych ale uważam że w tym trudnym czasie.powinno się ich odizolować. Takie wyznaczanie godzin dla seniorów daje im pretekst do bezpodstawnych spacerów a młodzież jest spacyfikowana w domach. Młodzież wyjdzie z tej kwarantanny poobijana psychicznie.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here