DDP Bojanów dołączyła do #GASZYNCHALLENGE

DDP Bojanów
DDP Bojanów wzięła udział w akcji #GASZYNCHALLENGE

Dziecięca Drużyna Pożarnicza OSP Bojanów podjęła się wykonania zadania w ramach charytatywnej akcji, której celem jest zbiórka funduszy na rzecz chorego Wojtusia Howisa z Galewic.

Dziecięca Drużyna Pożarnicza OSP Bojanów również podjęła się wykonania zadania w ramach charytatywnej akcji. – Dziękujemy Ochotnicza Straż Pożarna w Pietraszynie oraz Ochotnicza Straż Pożarna „Radoszowy” w Rydułtowach za nominację! Nominujemy naszych przyjaciół SDH Žimrovice DHZ / DHZO Liptovská Porúbka DHZ. Zadanie jest proste! Do wykonania macie 10 pompek! Jeśli nie wykonacie zadania wpłacacie 10 zł, jeśli dacie radę 5 zł – mówią strażacy z DDP.

- reklama -

https://www.facebook.com/101538961378184/videos/677356139774286/?t=3

#GaszynChallenge to akcja, w którą włączają się różne instytucje, samorządowcy, przedstawiciele firm, a także prywatne osoby. Została ona zapoczątkowana przez strażaków z Gaszyna (pow. wieluński). Polega na wykonaniu 10 pompek, wpłacie pieniędzy na zbiórkę i nominowanie dalszych osób. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na rzecz Wojtusia Howisa z Galewic (województwo łódzkie). 18-miesięczny chłopiec zmaga się z chorobą SMA – najcięższą postacią rdzeniowego zaniku mięśni. Aby mógł przeżyć, musi jak najszybciej otrzymać bardzo drogi lek wart 9 milionów złotych.

Wpłat można dokonać tutaj

Zobacz również: Pompki w szczytnym celu, czyli raciborska policja w #GASZYNCHALLENGE

/materiał nadesłany oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj