Wandale zdewastowali park w Wodzisławiu. Interweniował prezydent Kieca

0
Służby Komunalne
Fot. FB/Służby Komunalne Miasta w Wodzisławiu Śląskim

Wodzisławski park został zniszczony przez wandali, którzy pobazgrali stoliki i ławki,  zniszczyli ścieżkę dydaktyczną, a nawet przynieśli do parku stare fotele. Głos zabrał prezydent Mieczysław Kieca, który zaapelował, by reagować na takie akty wandalizmu.

Prezydent Mieczysław Kieca nie krył swojego rozczarowania i umieścił zdjęcia zniszczonego parku na Facebooku. – Zawsze bardzo mi przykro, gdy widzę, że są tacy, którzy nie potrafią poszanować naszej wspólnej własności i miejsc, które stworzyliśmy, by się nimi cieszyć – napisał prezydent. Zaapelował też o to, by reagować na niszczenie wspólnej własności. – Proszę, reagujmy, gdy widzimy, że komuś przeszkadza nasza wspólna własność. Nie wszędzie jesteśmy w stanie mieć monitoring, nie wszystkich miejsc możemy stale pilnować. Nie poddawajmy się jednak. Musimy nieustannie próbować tworzyć nasze otoczenie lepszym – podsumował Mieczysław Kieca.

- reklama -

Zawsze bardzo mi przykro, gdy widzę, że są tacy, którzy nie potrafią poszanować naszej wspólnej własności i miejsc,…

Publiée par Mieczysław Kieca sur Mercredi 17 juin 2020

Teren przy ul. Daszyńskiego został uprzątnięty przez pracowników Służb Komunalnych Miasta w Wodzisławiu Śląskim. – Wczoraj w odniesieniu do apelu prezydenta Mieczysława Kiecy pokazaliśmy, jak czasochłonna jest praca polegająca na oczyszczaniu i myciu elementów wypoczynkowych i służących do rekreacji. To tylko kilka zdjęć dla porównania – jak było i jak udało się wyczyścić. Aż niewiarygodne, że nie zdążyliśmy jeszcze się nacieszyć, że tak dobrze poszło mycie, a już nowe dewastację się dzieją… Po prostu brak nam słów – przyznali pracownicy na Facebooku Służb Komunalnych Miasta.

Wczoraj w odniesieniu do apelu prezydenta Mieczysław Kieca pokazaliśmy jak czasochłonna jest praca polegająca na…

Publiée par Służby Komunalne Miasta w Wodzisławiu Śląskim sur Jeudi 18 juin 2020

/oprac. c/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here