Koronawirus w wodzisławskim magistracie. Urząd zamknięty dla petentów

0
Wodzisław
Fot. UM Wodzisław Śląski

Potwierdzono zakażenie koronawirusem wśród pracowników Urzędu Miasta w Wodzisławiu Śląskim. Na stronie pojawił się komunikat o zamknięciu magistratu od 23 lipca.

– Ze względu na stwierdzenie przypadku koronawirusa wśród pracowników Urzędu Miasta w Wodzisławiu Śląskim, informujemy, że od 23 lipca 2020 r. wodzisławski magistrat będzie nieczynny dla klientów. Decyzja ta została podjęta w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców naszego miasta i pracowników Urzędu – czytamy na stronie.

- reklama -

W związku z tym wprowadzono następujące ograniczenia:

  • Bezpośrednia obsługa klientów zostaje wyłączona. Wyjątek stanowi Urząd Stanu Cywilnego, gdzie będą rejestrowane narodziny i akty zgonu.
  • Wykaz numerów telefonów dostępny jest na stronie internetowej: wodzislaw-slaski.pl/wydzial-referat-biura oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego.
  • Dokumenty należy składać telefonicznie, e-mailowo, za pośrednictwem platformy ePUAP bądź za pośrednictwem skrzynki podawczej, znajdującej się przed wejściem do budynku 4B Urzędu Miasta.
  • Opłaty powinny być dokonywane przelewem.
  • Zawieszona zostaje możliwość osobistego składania skarg i wniosków.
  • Od dnia 24 lipca 2020 r. Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 18:30, z przerwą od godziny 12:30 do 13:30.

/UM Wodzisław Śląski oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here