Stwórz pamiątkę z gminy Krzyżanowice i wygraj nagrodę

0
Gmina Krzyżanowice
Fot. UG Krzyżanowice

Gmina Krzyżanowice ogłosiła konkurs plastyczny „Pamiątka z wakacji spędzonych w Gminie Krzyżanowice”. Co trzeba zrobić? Zaprojektować, wykonać i przysłać. Konkurs jest skierowany do wszystkich mieszkańców i gości, niezależnie od wieku. 

– Z każdych wakacji przywozimy pamiątki takie jak pocztówki, muszelki, breloki i wiele różnych innych gadżetów. Wygląda jednak na to, że tegoroczne lato większość z nas spędzi w domu. Sądzimy jednak, że to nie problem. Tym bardziej, że nasza gmina oferuje wiele atrakcji przyrodniczych, architektonicznych, rekreacyjnych i sportowych. Można tutaj doskonale wypocząć nie wyjeżdżając z domu – czytamy na stronie gminy Krzyżanowice. W związku z tym ogłoszono konkurs plastyczny pn. „Pamiątka z wakacji spędzonych w Gminie Krzyżanowice” – zaprojektuj, wykonaj, przyślij. Konkurs jest skierowany do wszystkich mieszkańców i gości, niezależnie od wieku, którzy są zafascynowani gminą Krzyżanowice oraz do tych, którzy wciąż na nowo odkrywają ciekawe miejsca i bogactwo przyrodniczo-kulturowe tej ziemi.

- reklama -

Wykonaną pamiątkę należy przysłać lub przynieść do biura GZOKSiT w Tworkowie lub do dowolnej świetlicy w gminie Krzyżanowice.

– Zachęcamy do wykorzystania wszelkich dostępnych technik od rysunku po haft, decoupage, quillinę, rzeźbę, glinę, wosk, mydło, makramę, masę plastyczną oraz wszystkiego co tylko przyjdzie Wam do głowy i wpadnie w ręce. Ufamy, że będzie ciekawie.
Dla zwycięzców są przewidziane ciekawe nagrody, a prace będzie można podziwiać podczas wystawy pokonkursowej. Czekamy do 31 sierpnia – informują organizatorzy.

Szczegóły na stronie www.krzyzanowice.pl

/UG Krzyżanowice oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here