Złomek zrobił furorę. Raciborzanie zwycięzcami konkursu

0
Złomek

Stało się! Mariola i Zdzisław Wojteczek z Raciborza wygrali internetowy konkurs na najlepsze pływadło. Złomek otrzymał 284 polubienia i zdeklasował rywali. 

Przypomnijmy, Złomek powstał z myślą o raciborskim Pływadle, bowiem Państwo Wojteczek  od kilku lat biorą udział w tej imprezie. Niestety z powodu koronawirusa konkurs został odwołany, ale raciborzanie wzięli udział w internetowej wersji zawodów.  Informowaliśmy Was o tym tutaj. Nadesłane przez nich wideo znalazło się w gronie siedmiu finałowych prezentacji, a później zebrało największą liczbę lajków na Facebooku.

- reklama -

– Jest mi bardzo miło. Jestem szczęśliwy. W tym roku przygotowaliśmy postać z filmu animowanego. Stworzyliśmy ją z materiałów odpadowych. Dobrze, że takie konkursy są organizowane. Dla nas zwycięstwem jest już uśmiech innej osoby, która w Internecie zobaczyła „Złomka” – powiedział dla Polskiego Radia Białystok Zdzisław Wojteczek.

Przygotowanie konstrukcji zajęło mu pół roku. Skąd pomysł na Złomka? – Chcieliśmy zrobić coś, co trafi do dzieci, żeby to właśnie im sprawić radość. To jest największa zapłata dla nas, gdy nasza praca sprawia komuś frajdę – mówiła jeszcze przed ogłoszeniem wyników Pani Mariola. Za zajęcie I miejsca raciborzanie otrzymają m.in. nagrodę pieniężną, jednak  jak sami mówią największą nagrodą jest dla nich sprawianie radości innym. Konkursowe nagranie ze Złomkiem zobaczysz tutaj.

/oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here