Sebastian Reszuta nowym dzielnicowym w gminie Krzanowice

0
sebastian reszuta
Sierż. sztab. Sebastian Reszuta

Obszar pracy dzielnicowego sierż. sztab. Sebastiana Reszuty to miejscowości: Krzanowice, Wojnowice, Bojanów, Borucin i Pietraszyn.

5 sierpnia w Urzędzie Miejskim w Krzanowicach w obecności Komendanta Komisariatu Policji w Krzyżanowicach kom. Piotra Wądołowskiego odbyło się uroczyste przywitanie nowego dzielnicowego sierż. sztab. Sebastiana Reszuty. Objął on swoje stanowisko 1 sierpnia po sierż. sztab. Andrzeju Sośnie, który odszedł na emeryturę.

- reklama -

Burmistrz Gminy Krzanowice Andrzej Strzedulla oraz Zastępca Burmistrza Jarosław Gałkowski życzyli nowemu dzielnicowemu owocnej służby oraz zwrócili uwagę na realizowane przez dzielnicowego zadania i ich w niezwykle ważną rolę w aspekcie bezpieczeństwa mieszkańców. – Policjant dzielnicowy wykonuje codzienną żmudną pracę, której efektem ma być wzrost poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców. To również policjant jest swoistym łącznikiem policji ze społeczeństwem – podkreśla UM Krzanowice.

Obszar pracy dzielnicowego sierż. sztab. Sebastiana Reszuty to miejscowości: Krzanowice, Wojnowice, Bojanów, Borucin i Pietraszyn. Punkt Przyjęć Dzielnicowego jest czynny w Urzędzie Miejskim w Krzanowicach w każdą środę w godzinach 9:00-11:00. Mieszkańcy gminy Krzanowice mogą się z nim kontaktować pod nr. tel. 727032582.

fot. UM Krzanowice
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here