Poznaj moc zawodowca. Rusza kampania województwa śląskiego

Kampania RIG
Celem kampanii jest popularyzacja i uatrakcyjnienie wizerunku szkolnictwa zawodowego, tj. szkół branżowych oraz techników oraz zachęcenie młodych ludzi do wybrania tej ścieżki kariery zawodowej.

Celem akcji jest popularyzacja i uatrakcyjnienie wizerunku szkolnictwa zawodowego oraz zachęcenie młodych ludzi do wybrania tej ścieżki kariery zawodowej.

Województwo śląskie startuje z kampanią „Poznaj moc zawodowca”. W konferencji prasowej zapowiadającej start akcji uczestniczyli: Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski, członek Zarządu Województwa Śląskiego Izabela Domogała, a także Bogusława Bartoszek z Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach i prof. Jan Klimek, prezes Zarządu Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości. Gościem wydarzenia był również ambasador kampanii, Cyber Marian.

- reklama -

– Wsłuchujemy się w potrzeby środowisk branżowych i pracodawców i chcemy w ten sposób przekonać młodych ludzi, by świadomie wybrali ścieżkę zawodową. Szkolnictwo zawodowe to dobry wybór, który daje satysfakcję i perspektywy na ciekawą pracę. Ta kampania ma docierać do uczniów i ich rodziców w nowoczesny, multimedialny sposób – tłumaczył marszałek Jakub Chełstowski.

Celem kampanii jest popularyzacja i uatrakcyjnienie wizerunku szkolnictwa zawodowego, tj. szkół branżowych oraz techników, oraz zachęcenie młodych ludzi do wybrania tej ścieżki kariery zawodowej. Kampania stanowi kontynuację i uzupełnienie prowadzonych do tej pory działań polegających na zwiększeniu jakości kształcenia zawodowego na terenie województwa śląskiego.

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj