Racibórz: Zamknięcie odcinka ścieżki rowerowej na wałach [WIDEO]

sciezka rowerowa raciborz
Kadr z filmu Rafała Ćwirty z 12 września

Nie od 21 września, jak wcześniej zapowiadano, a od 1 października nastąpi zamknięcie przejazdu ścieżką rowerową na wysokości powstającego obiektu mostowego na rzece Odrze.

Z uwagi na bezpieczeństwo rowerzystów i pieszych od 21 września zamknięty będzie przejazd ścieżką rowerową na wysokości powstającego obiektu mostowego na rzece Odrze. Chodzi o ścieżkę rowerową na wałach od wyjazdu z Parku Zamkowego do mostu na Gliwickiej. Zamknięty zostanie tylko niewielki jej odcinek – bezpośrednio pod budowanym obiektem mostowym. Poza miejscem prowadzenia robót ze ścieżki rowerowej będzie można korzystać w sposób dotychczasowy.

- reklama -

Wykonawca – Strabag Infrastruktura Południe, generalny wykonawca zadania „Budowa Regionalnej Drogi Racibórz – Pszczyna” – przewiduje, iż przejazd zostanie udrożniony – w przypadku wystąpienia sprzyjających warunków pogodowych – na początku grudnia.

AKTUALIZACJA

Nie od 21 września, jak wcześniej podawała firma Strabag, a od 1 października zamknięty zostanie czasowo fragment ścieżki rowerowej na odcinku pod budowanym mostem nad Odrą.

Zgodnie z aktualną informacją udzieloną przez firmę Strabag Infrastruktura Południe, generalnego wykonawcę zadania pn. : Budowa Regionalnej Drogi Racibórz – Pszczyna na okres od 01.10.2020 do 12.01.2021 z uwagi na bezpieczeństwo rowerzystów i pieszych zamknięty zostanie przejazd ścieżką rowerową na wysokości powstającego obiektu mostowego na rzece Odrze.

wideo: Rafał Ćwirta
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj