Kultura: on/off. Zabawa w teatr z Moniką Kubicą-Skabą [WIDEO]

0
teatr dziecka
Monika Kubica-Skaba "Zabawa w teatr"

Zajęcia pt. „Zabawa w teatr” poprowadzi Monika Kubica-Skaba wspólnie ze swoimi młodymi asystentkami: córką Zosią (3 lata) oraz aktorkami teatru Miodzio: Alicją (10 lat) i Emilką (10 lat).

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na drugi odcinek warsztatów z cyklu „Teatr dziecka” realizowanych w ramach ministerialnego projektu RCK „Kultura: on/off”. Zajęcia pt. „Zabawa w teatr” poprowadzi Monika Kubica-Skaba wspólnie ze swoimi młodymi asystentkami: córką Zosią (3 lata) oraz aktorkami teatru Miodzio: Alicją (10 lat) i Emilką (10 lat). – Na początek prowadząca zaserwuje naszym młodym odbiorcom gimnastykę buzi i języka. Następnie będą zabawy samogłoskami oraz praca intencjami nad wierszykiem. W końcu dowiemy się, kto wylał kubek kawy i jak zapytać o przyjazd autobusu, używając w tym celu zupełnie innych słów. Zajęcia nie tylko rozgrzeją naszych młodych adeptów sztuki aktorskiej, ale też z pewnością pobudzą kreatywność i dostarczą fajnej zabawy – zachęca RCK.

- reklama -

Realizacja video: Patryk Kogut, Perfect View, Michał Dyja.

„Kultura on/off” to projekt realizowany od czerwca do października przez Raciborskie Centrum Kultury w ramach programu ministerialnego „Kultura w sieci”. Kolejne odcinki już wkrótce. Śledzić informacje można w wydarzeniu i na profilu RCK na Facebooku oraz na Instagramie RCK. Czytaj więcej: Kultura: ON/OFF. Bezpłatne warsztaty online od RCK.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here