W krainie baśni Andersena. Nowy konkurs plastyczny raciborskiej biblioteki

Andersen
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać ilustrację, pracę komputerową, pacynkę lub kukiełkę tematycznie związaną z bohaterami baśni Hansa Christiana Andersena.

„Królowa śniegu”, „Mała syrenka”, „Calineczka”, „Brzydkie kaczątko”, „Dziewczynka z zapałkami”… Baśnie Hansa Christiana Andersena nadal zachwycają czytelników na całym świecie. Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym poświęconym twórczości duńskiego pisarza.

- reklama -

Przedmiotem konkursu pn. „W krainie baśni Andersena” jest wykonanie ilustracji, pracy komputerowej, pacynki lub kukiełki tematycznie związanej z bohaterami baśni Hansa Christiana Andersena. Prace wraz z odpowiednimi formularzami zgłoszenia należy składać do 21 listopada 2020 r. w oddziałach i filiach raciborskiej biblioteki oraz w bibliotekach powiatu raciborskiego. Uroczystość ogłoszenia wyników konkursu i wręczenia nagród nastąpi 10 grudnia o godz. 16:00 w bibliotece przy ul. Jana Kasprowicza 12.

Regulamin i formularze zgłoszenia dostępne na stronie internetowej biblioteki: www.biblrac.pl/pl/site/wydarzenie/2250-ogolnopolski-konkurs-plastyczny—-w-krainie-basni-andersena—.html.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj