Konsultacje społeczne w sprawie budowy mostu między Grzegorzowicami a Ciechowicami

Przeprawa Ciechowice-Grzegorzowice
Przeprawa Ciechowice-Grzegorzowice

W ramach zadania oprócz budowy mostu nad Odrą wraz z odcinkiem drogi planowana jest również budowa rond, chodników, ścieżek rowerowych oraz dróg lokalnych stanowiących dojazd do pól.

Firma IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo sp. z o.o. na zlecenie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach opracowuje dokumentację projektową dla zadania „Budowa mostu nad rzeką Odra w ciągu drogi wojewódzkiej nr 421 na terenie Gmin Rudnik i Nędza”. Przedmiotem inwestycji jest budowa mostu nad rzeką Odrą wraz z odcinkiem drogi łączącej ul. Młyńską w Grzegorzowicach z ul. Raciborską w Ciechowicach. W ramach zadania planowana jest również budowa rond, chodników, ścieżek rowerowych oraz dróg lokalnych stanowiących dojazd do pól.

- reklama -

– W celu opracowania optymalnych rozwiązań projektowych zwracamy się do państwa jako mieszkańców gmin, na których terenie zlokalizowana jest planowana inwestycja, z wnioskiem o przedstawienie opinii, uwag, sugestii do realizowanego projektu. Otrzymane od państwa odpowiedzi oraz postulaty posłużą do uszczegółowienia rozwiązań projektowych w toku opracowania kolejnych etapów realizowanego zamówienia – zachęca IDOM.

Z uwagi na obowiązujący stan epidemii bezpośrednie formy konsultacji będą zastąpiome formą korespondencyjną. Materiały poglądowe ze szczegółowym opisem dotyczącym planowanych rozwiązań projektowych wraz z wnioskiem do wypełniania dostępne są na stronach internetowych: inwestora: www.zdw.katowice.pl, Urzędu Gminy Rudnik: www.gmina-rudnik.pl, Urzędu Gminy Nędza: www.nedza.pl oraz po wcześniejszym umówieniu wizyty, z zachowaniem obowiązującego prawa i ścisłego reżimu sanitarnego, w urzędach gmin.

Ankietę należy wypełnić do 18 listopada i przesłanie jej na adres poczty elektronicznej: [email protected] lub listownie: IDOM, ul. Sienna 39, piętro VI, 00-121 Warszawa.

– Złożone przez państwa postulaty zostaną wnikliwie przeanalizowane pod kątem możliwości ujęcia w projekcie, a odpowiedzi na poruszane sprawy zostaną udzielone w postaci zbiorczej na wymienionych powyżej stronach internetowych – inforuje IDOM.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj