Trwa przebudowa drogi powiatowej w Kornicach [ZDJĘCIA]

droga kornice pawlow
Przebudowa drogi powiatowej w Kornicach

Zakres robót obejmuje głównie jezdnię – w tym wykonanie trzeciego pasa ruchu do relacji skrętnych, zjazdy, pobocza, infrastrukturę techniczną, rowy i oznakowanie drogowe.

Po rozpoczęciu prac na drodze powiatowej nr 3504 S w Kornicach Starosta Raciborski Grzegorz Swoboda wraz z dyrektorem operacyjnym firmy Eko-Okna S.A. Adamem Wajdą wizytowali teren inwestycji. – Realizacja zadania jest bardzo ważna dla rozwoju gospodarczego powiatu ze względu na bliskość największego zakładu produkcyjnego w powiecie raciborskim. Sama firma również ma swój udział finansowy w inwestycji i partycypuje w kosztach jej realizacji – podkreśla starostwo.

- reklama -

Od 9 listopada remontowany jest odcinek drogi powiatowej od ostatnich zabudowań miejscowości Kornice w kierunku miejscowości Pawłów. Zakres robót dotyczący przebudowy obejmuje głównie: jezdnię – w tym wykonanie trzeciego pasa ruchu do relacji skrętnych, zjazdy, pobocza, infrastrukturę techniczną, rowy i oznakowanie drogowe. Zakończenie prac zaplanowano w lutym 2021 r.

fot. Starostwo Powiatowe
oprac. /kp/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj