XIX Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd w raciborskiej bibliotece

Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd w raciborskiej bibliotece
Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd w raciborskiej bibliotece

Tradycji stanie się zadość. Raciborska biblioteka ogłasza XIX edycję Międzyprzedszkolnego Przeglądu Kolęd… w wersji online. Do udziału zaproszone są także całe rodziny.

Rusza XIX edycja Międzyprzedszkolnego Przeglądu Kolęd „Wszyscy Pana witajcie i pięknie Mu zaśpiewajcie”, którego celem jest pielęgnowanie tradycji śpiewania polskich kolęd przez dzieci w wieku przedszkolnym. W tym roku przegląd odbędzie się w nieco innej niż zawsze formule. Po pierwsze udział w przeglądzie mogą wziąć nie tylko reprezentacje raciborskich przedszkoli, ale także rodziny, w których przynajmniej jedno dziecko jest w wieku przedszkolnym. Po drugie przegląd odbywa się w formule online – nagranie należy przesłać do biblioteki do 15 grudnia.

- reklama -

– Nagrania zostaną opublikowane tuż przed świętami, a uczestnicy mogą liczyć na drobne upominki. Zachęcamy gorąco do udziału! – mówi Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP w Raciborzu.

Szczegółowy regulamin i formularze zgłoszenia dostępne tutaj: www.biblrac.pl/pl/site/wydarzenie/2273-xix-miedzyprzedszkolny-przeglad-koled—-wszyscy-pana-witajcie-i-pieknie-mu-zaspiewajcie—.html.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj