Inny niż zawsze Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd w raciborskiej bibliotece

przeglad koled raciborz
XIX Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd „Wszyscy Pana witajcie i pięknie Mu zaśpiewajcie”

W raciborskiej bibliotece odbył się XIX Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd „Wszyscy Pana witajcie i pięknie Mu zaśpiewajcie”. Tym razem w wersji online.

Tradycji stało się zadość. W raciborskiej bibliotece odbył się XIX Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd „Wszyscy Pana witajcie i pięknie Mu zaśpiewajcie”. Tym razem w wersji online. Biblioteka zaprasza do wysłuchania zgłoszonych nagrań.

- reklama -

Celem Międzyprzedszkolnego Przeglądu Kolęd „Wszyscy Pana witajcie i pięknie Mu zaśpiewajcie”, organizowanego przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Raciborzu nieprzerwanie od 19 lat, jest pielęgnowanie tradycji śpiewania polskich kolęd przez dzieci w wieku przedszkolnym. W tym roku przegląd odbył się w nieco innej niż zawsze formule. Po pierwsze udział w przeglądzie mogły wziąć nie tylko reprezentacje raciborskich przedszkoli, ale także rodziny, w których przynajmniej jedno dziecko jest w wieku przedszkolnym. Po drugie przegląd odbył się w formule online. Organizatorzy otrzymali nagrania z Przedszkoli nr 10, 15, 16 i 23 oraz z Przedszkola nr 9 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 i z Przedszkola nr 24 z Oddziałami Integracyjnym i Specjalnym. Wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni drobnymi upominkami i pamiątkowymi dyplomami.

Nagrania dostępne są na fanpage‘u biblioteki: www.facebook.com/biblrac, na kanale YouTube „Biblioteka Racibórz” oraz na stronie internetowej biblioteki: https://www.biblrac.pl/pl/site/wydarzenie/2273-xix-miedzyprzedszkolny-przeglad-koled—-wszyscy-pana-witajcie-i-pieknie-mu-zaspiewajcie—.html.

– Mamy nadzieję, że przyszłoroczna, jubileuszowa edycja Przeglądu Kolęd będzie mogła odbyć się tradycyjnie w murach biblioteki. Już teraz zachęcamy gorąco do udziału! – mówi Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP w Raciborzu.

oprac. /kp/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Jesteś mężczyzną czy biznesmenką? Potrzebujesz środków na założenie własnej firmy? Potrzebujesz pożyczki, aby spłacić dług, opłacić rachunki lub rozpocząć dobry biznes? Potrzebujesz środków na sfinansowanie swojego projektu? Oferujemy usługi pożyczki gwarantowanej na dowolną kwotę i na całym świecie dla (osób fizycznych, firm, agentów nieruchomości i osób prawnych) z naszym 3% stopą procentową. Więcej informacji prosimy o kontakt E-mail: [email protected]

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj