Maluchy w krainie dźwięku. Koncert dla najmłodszych w najbliższą niedzielę w RCK

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na koncert w cyklu „Maluchy w krainie dźwięku” zatytułowany „Przeboje przedszkolaka” już w najbliższą w niedzielę 21 lutego 2021 o godz. 15:30 (sala kameralna RCK RDK przy ul. Chopina 21).

W programie koncertu królować będą lubiane i łatwo wpadające w ucho przedszkolne przeboje znane pokoleniom. To one tym razem nadawać będą ton zabawom najmłodszych – niemowląt, maluszków i przedszkolaków.

- reklama -

„Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są według w oparciu i badania i doświadczenie amerykańskiego psychologa muzyki – prof. Edwina E. Gordona.

W urozmaiconą zabawą muzyczną podróż zabierze milusińskich skrzypaczka, fantastyczny pedagog i animatorka kultury – Dorota Banaś.

Bilety w cenie 15 zł ulgowy (dzieci) 25 zł normalny (dorośli) do nabycia w kasach RCK oraz https://biletyna.pl/event/sector/id/392717

Honorowane są raciborskie karty: ,,Rodzina +”, ,,Senior 60+”

Maluchy

/RCK oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here