Ruszają remonty budynków miejskich w Kuźni Raciborskiej

Kuźnia Raciborska

Lata 2021 i 2022 to czas dużych remontów w Kuźni Raciborskiej: budynku na ul. Jagodowej, budynku Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz budynku Urzędu Miejskiego.

Prace remontowe w budynku ZGKiM przy ul. Słowackiego 6 rozpoczną się od połowy kwietnia, a planowane zakończenie prac przypadnie na koniec tego roku. W pierwszej kolejności zostanie wyburzony budynek starej części, by móc przystąpić do prac elewacyjnych. W ostatnim etapie zaczną się prace wewnątrz budynku. Na czas remontu pracownicy biurowi zostaną przeniesieni do budynku na ul. Jagodowej, pracownicy fizyczni na teren GPWiK przy ul. Klasztornej,  a Punkt Obsługi Mieszkańca wraz z Punktem Kasowym wrócą na czas remontu do budynku Urzędu Miejskiego. W czerwcu 2021 r. mają zakończyć się prace termomodernizacyjne budynku przy ul. Jagodowej.

- reklama -

Remont budynku Urzędu Miejskiego (roboty zewnętrzne) planowany jest na koniec 2021 roku, a w roku 2022 ruszą prace wewnątrz. Na  czas remontu wewnątrz budynku pracownicy Urzędu Miejskiego zostaną przeniesieni do budynku na ul. Jagodowej. Po powrocie pracowników Urzędu z ul. Jagodowej (końcówka roku 2022) nastąpi remont pomieszczeń przy ul. Jagodowej, gdzie zostanie przeniesiona siedziba MOPS. Po zakończeniu remontów zostanie ogłoszony konkurs na mural, który powstanie na wolnej ścianie budynku ZGKiM (po wyburzeniu starej części).

/UM Kuźnia Raciborska oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj