Raciborzanka Maja Kołpacka laureatką konkursu wokalnego w Hiszpanii

maja kolpacka
Maja Kołpacka

Uczennica SP 15 wystartowała w konkursie z dwoma różnymi nominacjami wokalnymi. Uzyskała świetne oceny jurorów i zdobyła dwa pierwsze miejsca za swoje prezentacje.

Podczas Międzynarodowego Konkursu World Art Games, który 10 marca tego roku miał miejsce w Hiszpanii, uczennica Szkoły Podstawowej nr 15 w Raciborzu Maja Kołpacka została laureatką dwóch pierwszych miejsc.

- reklama -

Konkurs organizowany online przez Fiestalonia Milenio był skierowany do dzieci i młodzieży z 30 krajów świata. Młodych artystów, którzy mogli zaprezentować się w dziedzinie wokalu, choreografii czy gry na instrumencie, oceniało międzynarodowe jury. Nastolatka z Raciborza wystartowała w konkursie z dwoma różnymi nominacjami wokalnymi. Uzyskała świetne oceny jurorów i zdobyła dwa pierwsze miejsca za swoje prezentacje.

Maja jest uczennicą klasy VIII d, a jej opiekunem wokalnym w szkole jest Anna Reszka. Uczennica od kilku lat należy do szkolnego zespołu wokalnego. Poza szkołą Maja rozwija swoją pasję w Studiu Muzyki, Piosenki i Teatru ARS pod okiem Elżbiety Biskup. Młoda wokalistka ma już na swoim koncie wiele sukcesów w konkursach i festiwalach piosenki organizowanych w kraju i za granicą.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here